Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem lenne jó alapítani egy...

Nem lenne jó alapítani egy társaságot, akik mondjuk hetente egyszer találkoznak, és mindenki mosolyog a másikra, és mindenki kedves mindenkivel?

Figyelt kérdés
Mondjuk kb. azonos számú lány és fiú lenne, és minden fiú-lány párosításban lenne idő beszélgetni egy kicsit, barátkozni, ismerkedni. Mosolyogni kötelező lenne :), de akár egy öleléssel vagy puszival is lehetne kedveskedni egymásnak, ha mindketten akarják, de lehet simán nemet mondani rá. Nem társkeresés lenne elsősorban, hanem barát keresés, de persze ha úgy alakulna, hogy két ember megtetszik egymásnak, akkor nyilván találkozhatnának máshol is. Viszont ez az egész "csak" annyire lenne jó, hogy emeljük egymás boldogság szintjét.
2014. okt. 9. 12:23
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:

Bocsi nem akarom letörni a lelkesedésedet .... szép ötlet tényleg, de ismered te az emberek lelkivilágát, főleg tömegben?


Esélytelen hogy hosszútávon fenn lehessen tartani egy ilyen szervezetet

2014. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem... Csak azt tudom, hogy nekem ez mennyire jól esne, és gondoltam megkérdezem, hogy más hogy viszonyul ehhez.
2014. okt. 9. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen társaságnak.
2014. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én elmúltam 30 (bár szerintem ez nem fontos infó), és férfi vagyok. Ha esetleg valakit érdekelne ez, írjon kort, nemet, és megpróbálhatjuk megszervezni...
2014. okt. 9. 12:54
 6/12 anonim válasza:
Eeez gyakorlatilag teljesen lehetetlen :)) és annyira esélytelen hogy még elméletbe sem álja meg a helyét sokáig. :)) :-D
2014. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is a mosolyogni kötelező kitétel baromság, akinek most halt meg az anyja biztos baromi nagy kedve lesz hozzá (extrém példa, csak ezt szemlélteti, hogy nem kell feszt vigyorogni ha nincs okod).

Amúgy a legtöbb embernek van ilyen ez pedig a baráti társasága. (ok nemek aránya eltérő lehet meg előfordulnak civódások de azok szükségesek, mosolygással nem lehet problémát megoldani).

Az egész leírás egy szeretethiányos magányos ember agyszüleménye, de a világ nem így működik. ideje észhez térni.

2014. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezen mi olyan lehetetlen,akármikor össze hozok egyet,csak értelmét nem látnám..
2014. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hirdesd meg mint párkeresési terápia

és még lehet is belőle valami :-))))

2014. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tetszik az ötlet! Bár egy ilyen megvalósításával tényleg gondok lennének...
2014. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!