Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ti mit reagálnátok?...

Srácok! Ti mit reagálnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 16 vagyok és genetika miatt nagyon pici a cicim, valószínű az is marad. Már egy ideje a legkisebb méretű push-up melltartót hordom, amitől jobban nézek ki. Tudom ez egy kis hazugságnak számit, de nagyon rossz úgy sétálni, hogy mellettem a többi lány szép, formás én meg deszka vagyok. A lényeg az, hogy ha a barátnőtöket már látnátok fehérneműben és kiderülne, hogy nem is akkora a melle mint amekkorának gondoltátok akkor kiakadnátok? Vagy elvárjátok, hogy ilyen helyzetben a lány mondjuk szóljon előre, hogy mire számítsatok?
2014. okt. 9. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem örülnék és nem azért mert kicsi a melled. Én szeretem a pici melleket is (persze a nagyokat is), tök aranyosak. :) Viszont a hazugságtól falra mászok...
2014. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok egy lányba, akkor nem a cicimérete miatt szeretem. Én szerintem nem akadnék ki. Szólni semmiképp ne szólj előre!
2014. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 persze attól mindenki, de csak egy kicsit kézeld magad a helyembe, nem szeretek kilógni a sorból.

Amúgy szivaccsal is csak 70A szóval ez még pici :P

2014. okt. 9. 16:42
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Oki. És köszi a választ :)
2014. okt. 9. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
A megfelelési kényszer és a birkanyájhoz csapódást sem tartom vonzónak, mivel magam is az Olimposzról szarok a társadalom véleményére és úgy nézek ki, meg úgy viselkedek, ahogyan az számomra kielégítő.
2014. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán úgy értettem. Minden más engem se érdekel pl a divat. De ez viszont nagyon zavart.
2014. okt. 9. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Lássuk az a pici cicit!

Képet!

Szerintem ha van mit felnyomjon a melltartó akkor nem lehet annyira pici.

2014. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti kivételesen engem is érdekelne az a "nagyonpici".

Egyébként egy kicsit is rutinosabb férfi egyből leveszi, hogy pushup, és szivacs is van benne, amikor randizol vele nagyon pontosan tudja mekkora is lehet az a cici.


Szóval eleve mire eljutunk a kicsomagolásig tudjuk mire számítsunk, és hidd el ennek tudatában csomagolunk :))))

Szóval ne aggódj ezen, aki odavan érted az tudja, hogy miért is van oda :)

2014. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem irhatsz ilyen témában egy két kép és pontosan megmondom,nyugi nem fogom kiadni senkinek megbizhatsz bennem ,a szavamat adom,és velem tudsz beszélgetni.
2014. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok és köszi a válaszokat, de nem mutogatom az ikreket :'D
2014. okt. 9. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!