Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha udvarias vagyok, nem jó,...

Ha udvarias vagyok, nem jó, ha bunkó vagyok, nem jó, ha határozott vagyok, nem jó, ha szerencsétlen vagyok, nem jó, ha szókimondó vagyok, nem jó, ha lényegre törő vagyok, nem jó. Mégis mi a fenét akartok lányok?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a "légy önmagad" típusú kommentek, alapból udvarias és normális vagyok, de az maximum a barátzónáig elég. És a külsőmmel sincs gond szerintem.
2014. okt. 9. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
A csajoknak soha semmi sem jó még akkor sem, ha minden tökéletes, ők akkor is a kifogásokat és a konfrontációra való lehetőséget keresik.
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem akartam most nagyképűnek tűnni, de jószívű és egyenes embernek tartom magam. A külsőmre pedig próbálok adni, szertek igényesen megjelenni. Nem az a fajta vagyok, aki a szekrény aljáról előkap egy pólót.
2014. okt. 9. 18:51
 13/19 anonim ***** válasza:
A fiúknak se jó soha semmi,mindenért mekegtek!
2014. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szeretek*
2014. okt. 9. 18:52
 15/19 anonim ***** válasza:
telibe köpöm mi jó meg mi nem.Az csak jó ami én vagyok :d
2014. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,akkor ugorj bele az egészbe,görcsölj rá.Majd megetsz az idegosztályra,mint alany mert ebből az leszz.Egyáltalán minek akarsz barátnőd?(Nem bántásból,és sértésből kérdezem)
2014. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez alatt a kérdés alatt amúgy eddig mást nem találtam, csak általánosítást. Miből gondoljátok, hogy minden lány ugyanolyan, hogy mindenki az elérhetetlen után vágyakozik? Nem értem, fordítva is ugyanígy lehetne ezt mondani, de nem teszem, mivel tisztában vagyok vele, hogy melyik az a réteg, aki tényleg a tökéletesre pályázik. Nem a számára tökéletesre, arra, aki után mindenki megfordul, és irigykedő pillantásokat vet rá.
2014. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Miért kerülnék idegosztályra?

Azért szeretnék barátnőt, mert szükségem lenne egy szerető társra.

2014. okt. 9. 18:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Hazudozz..

Őkis azt csinálják..

2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!