Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, hogy a normális...

Nem értem, hogy a normális szeretetre méltó fiúk akik igazán szerethetnének miért csak a vékony lányokra buknak?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyanokat, hogy fiúk alacsony, VÉKONY, cuki lányokat keresnek. Bezzeg az alacsony duci lányok nem jönnek be nekik. (Ha hülyén fogalmaztam ne itéljetek el légyszi)
2014. okt. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

De miért kéne h bejöjjön nekik a duci lány?

Nekik nem az jön be ennyi.

2014. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyakori kérdések által szűröd le a férfiakat.Nemazért de neked sincs sok eszed,itt a legtöbb férfi hülye meg kanos,a normálisra meg tesznek.

Tudod engem nem érdekel az alak például,ha megtetszik megtetszik.

2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sok fiunak bejön a duci ;)

KÜLÖMBEN ÉN NEM SZERETEM AZ ILYEN KIS ANOREXIÁS LÁNYOKAT:)

DE HA DAGATT DUCI AZT SE

2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én viszont pont a duci lányokat szeretem, de ahányszor felteszem a kérdést hogy vannak-e nem jelentkeznek. A husis lányok sokkal vonzóbbak:)
2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert miért kéne a kövér lányokra bukniuk? Az ízlésedet nem egy forráskód megírásával szabod meg, hanem olyan amilyen.
2014. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a lányoknak a sportos és magas fiúk tetszenek. Biológia.
2014. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem,ha írok olyanoknak akiket a külső nem érdekel,kép láttán miért nem írnak.
2014. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék teltebb/duci lányokkal. A külső számomra tényleg nem fontos. Ha van kedved írj és beszélgessünk.

4. voltam

2014. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Cigány ge ci.
2014. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!