Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki ha egy felnött nö lélekbe...

Ciki ha egy felnött nö lélekben egy óvodás szintjén van?

Figyelt kérdés

Sajnos ovis korom óta nem tudom kinöni az álmodozást olyasmikröl, hogy egyszer gyönyörü leszek, egyszer mindenki rám figyel majd, egyszer én leszek a középpontban, egyszer szeretni fognak, stb. És elképzelek ilyen szituációkat. (Pl hogy tudok énekelni, holott a valóságban gyötrelmes a hangom, vagy tudok táncolni, holott igazából botlábam van, vagy gyönyörü vagyok...)

Ma esküvön voltunk, és amikor a pár gyertyák között táncolt, mindenkinek körbe kellett állni öket, és a nök vörös rózsa szirmokat szórtak rájuk.

Elképzeltem, hogy egyszer majd velem is lesz ilyen. Persze nem lesz, de nem tudtam nem belegondolni.


Nagyon ciki?


21l


2014. okt. 11. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Törékeny lélek vagy, de nem vészes szerintem. :)
2014. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy,inkább maradj gyerek....bár olyan társ kell neked aki elvisel azért,nem sokan tolerálják a hamupipőke szindrómát.


de szerintem kedves dolog.

2014. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mért nem lesz?

Van valami bajod is vagy csak képzelt?

2014. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, utolsó?
2014. okt. 11. 00:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Sztem ciki, megkövezhettek ezért.

Ha nekem valami nem tetszik az életben, nem ácsingózok a Rippel fivérek testére, hanem teszek érte.

Ha te csak bámészkodol, annak nem sok haszna lesz.

Mindenki szebben fog táncolni, és hamarabb lesz esküvője, mint neked! Ez van, mozdulj meg, ha akarsz valamit az életben!

2014. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hogy nem lesz esküvöd

És hogy nem tartod gyönyörünek magad

Mutas egy "gyöny."t én azt mondom nem az, akkor nem az?

2014. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó dolog az álmodozás. A felnőtt emberekből egy idő után kivész a fantáziálgatás, neked ez egy plusz jó tulajdonság:-) akár fel is tudod használni, ha művészi tevékenységet folytatsz. Egyébként 21 évesen még nem annyira természetellenes dolog.:-)
2014. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz, de táncolni szerintem meg tudnál tanulni. Esküvőd meg biztos lesz. Meg párod is, aki gyönyörűnek fog látni (még ha te most nem tartod magad annak).
2014. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ovodáság ettöl meg még sokal relativab
2014. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem lesz esküvöm. Nekem az a rózsás-gyertyás dolog tetszett nagyon, de ez orosz hagyomány, csak az ö esküvöikben találhatô meg.
2014. okt. 11. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!