Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolna egy lány ilyen...

Mit gondolna egy lány ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Na szóval, harmad éves egyetemisták vagyunk, és már többször beszéltünk egymással, sőt volt hogy egy projekten dolgoztunk. Viszont egyikünk sem közeledett a másikhoz. Én sem eddig. De most arra gondoltam, hogy akár kapcsolatot is kezdeményeznék vele. De nem tudom, hogy mire is gondolna, főleg azzal kapcsolatban hogy miért csak most. Persze ennek is meg van az oka. De nem tudom, hogy ilyenkor mire is gondolna, hogy eddig miért nem próbálkoztam nála, talán ez így furcsa is.

2014. okt. 12. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
LvF vagy? Mondhatod azt is, h vártál míg megismered jobban stb stb...
2014. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tetszik neked,vagy szereted?
2014. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eleddig egy masik lányba voltam szerelmes, de az érzéseim viszonzatlanok voltak, ezt le kellett zarnom és kellett is egy kis idő feldolgozni.

Most már nagyon vágyom egy társra.

Ez a lány pedig szimpatikus, és úgy vélem lenne esélyem nála, aztán meg még több is kialakulhat.

2014. okt. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!