Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, jogosan érzek...

Mit csináljak, jogosan érzek magamat hülyének?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem itt gyakorin, egy suliba járunk, nekem nagyon bejön, de másféle srácok az esetei, én 2x is mondtam neki, hogy nem tudnék csak haver lenni számára, szóval hagyni akartam a francba az egészet, próbáltam távolság tartó és közömbös lenni, de nem megy, mert amikor odaköszön vagy meglátom, akkor nem tudok közömbös maradni, ma is odajött beszélgetni hozzám reggel, aminek örültem és úgy érzem, hogy nem kéne ennyiben hagyni, de másrészről meg úgy érzem, hogy részéről ebből úgy is csak barátság lenne és így is úgy is csak szenvednék.18/f
2014. okt. 13. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan.
2014. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is vagy! Mindent vagy semmit. ha nem akar kapcsolatot akkor beszélgessen a barinőivel. Tudod ki szenvedne vele a helyedben.
2014. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!