Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elfogadnátok? Elmondjam?...

Ti elfogadnátok? Elmondjam? Megértené vagy hülyének nézne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja megismertem (személyesen) egy 22 éves fiút. Eddig úgy érzem hogy megbízható és őszinte lehetek vele de, valahogy mégis félek elmondani neki a legkomolyabb dolgot. Korábban vágtam magam. 5 évig vágtam magam folyamatos rendszerességgel. Fél éve hagytam abba és nem akarom folytatni. Hogy miért volt az most mellékes. Ha elmondom neki megfogja érteni? Nem tudom hogy mihez kezdenék ha most elmondom neki és e miatt eltűnik az életemből. Egy újabb csalódás nem fér bele.! Fontos számomra! Nem járunk Csak ismerkedünk. Köszönöm!

17/L


2014. aug. 16. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vágtad magad???
2014. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vagdostam a karom és a combom.
2014. aug. 16. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz egy nagyobb lelkizős pillanatotok mond el de ne közöld vele
2014. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha úgy érzed,hogy teljesen maximálisan őszinte tudsz vele lenni,szerintem elmondhatod,a múltban mindenkinek vannak hibái amire nem büszke,de egy kapcsolatban,még ha csak kialakulóban van ahogy írtad a jelen és mondjuk a jövő a fontos,szóval ha őt ez zavarja akkor szerintem nem vesztettél sokat.
2014. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

1.örülök hogy abbahagytad

2.a személyiségétől függ hogy hogyan reagállna rá , ezt te tudod

3.szerintem ha igazán megértő akkor elfogadjaés nyugodtan mond el

4.biztosan volt rá okod de nem volt megoldás

majd írd hogy hogyan sikerült

2014. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha vagytok olyan bensőséges viszonyban, elmondhatod neki. De lehet még korai. Ezt neked kell megítélni.
2014. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy megértené, mondd el. Bár szerintem nem fontos tudnia..anno nekem is volt egy ilyen korszakom, de nem mondtam el az exemnek, nem sok értelmét láttam, hiszen már rég abbahagytam.
2014. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szerintem kicsit korai lenne de eléggé bensőségesen is tudna velem beszélni. csak én nem vagyok elég bátor hogy beavassam a múltamba. Nehéz róla beszélni. Nagyon sok minden miatt kezdtem el. egyszer úgy döntöttem, hogy abbahagyom de pár hét múlva romokban hevert az életem. (ismét)

Köszönöm a válaszokat

2014. aug. 16. 00:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még csak ismerkedet,semmi esetre sem.

Engem biztos elriasztana,de az én esetem más,súlyos depressziós voltam és kerülni igyekszem a lelki beteg lányokat,tudom ez kegyetlennek hangzik,de nekem sem volt senkim amíg beteg voltam és ezt megértem én sem akartam volna abban az állapotban magammal ismerkedni.

Meg egyáltalán,miért fontos neked,hogy elmondd?

Örülj neki,hogy már egészséges vagy és inkább zárd le örökre a múltat,ne is beszélj róla,ne gondolj rá,feljtsd el!

2014. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Világosítsatok már fel, hogy mikor és mitől lett divat ez a vagdosás? Én még csak 25 vagyok, de nálunk nem vagdosta magát szinte senki anno, ti meg úgy beszéltek róla, mintha mi sem lenne természetesebb. Komolyan érdekel!
2014. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!