Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lesz egy pasas távolságt...

Miért lesz egy pasas távolságtartó ha megtudja hogy egy másik sráccal is egész jól alakulnak a dolgok? 19/L

Figyelt kérdés
mióta megtudta hogy van az a másik fiú azóta nem beszéltünk :(
2014. okt. 14. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Egyfajta küzdősport alakult ki közöttük. Végül az egyiknek lett egy másik csaj, szóval megúsztam a döntést, de nem is baj, mert úgyis a másik srácot választottam volna. 2 éve vagyunk együtt azóta! :)


Néha hagyd, hogy a dolgok csak úgy megtörténjenek. De ha ő jobban tetszik, akkor keresd fel, hívd el egy kávéra és majd kiderül, hogy mennyire kitartó. Ha annyiban hagyja, akkor nem kellesz neki annyira, hogy kitartson...

2014. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nem keresett.. oké.. De Te se őt?! Akkor mit vársz?
2014. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vajon miért... -.- F#ck logic!
2014. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvárnád, hogy a sarkadban loholjon érted, ráadásul képben van a konkurencia is? A nők 99%-ához hasonlóan te is csak egy elfuserált, szerencsétlen kis p#na vagy. Remélem kiégsz és magadra maradsz harmincéves korodra, csíra. -.-
2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de egy normális férfi egy nőnek sem fog pitizni. Ha tényleg érdekelne a srác, akkor nem lenne másik jelölt is. Tudod a francnak van kedve a másik sráccal vetélkedve kepeszteni egy nőért, aki csak szórakozik és kisded játékokat játszik. A srác most bizonyára keres magának egy értékes nőt, aki tudja értékelni.
2014. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!