Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a leges legfontosabb...

Mik a leges legfontosabb dolgok, amit egy pasi igenyel egy lanytol. Az ismerkedesen mar tul vannak. Mik azok a dolgok, amit ugymond nagyra ertekeltek fiuk?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A közvetlen, kedves, aranyos nőies nőket szeretem, és nagyra értékelem, ha szereti szereti azt, aki vagyok, értékeli amit nyújtok, szereti a minőségi, és gyakori szexet.. Nagyra értékelem, sőt alap elvárásom a feltétlen őszinteség is.
2014. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Törődő, gondoskodó természet. Amitől szinte látszik rajta, hogy jó anya és jó feleség lenne. Volt lány az életemben, aki az ismerkedésünk első heteiben átjött egyszer, amikor beteg voltam. Vagy mikor áthívtam egy általam főzött vacsorára, akkor nagyon segíteni akart az elkészítésében és evés után szó nélkül elmosogatott.


Ezek olyan dolgok, amiket én is jutalmazok és nagyra értékelek.


Ezen kívül olyan tulajdonságok is említést érdekelnek, mint a sima kedvesség vagy hogy sokkal jobban kimutassa az érzelmeit, mint én.

Meg persze az ágyban is legyen jó, akár kezdeményező is, ha már a szexben vagyunk. Előny, ha nem kell rá hónapig, hónapokig várni, hogy szexeljünk (ha már nem szűz és van legalább 18-20 éves).

2014. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam az első helyen az öszinteség van.Még a negatív dolgokat is megértem ha nem sumákol.(sajnos még nem találkoztam ilyen nővel).
2014. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisboltos ***** válasza:
Az, ha őszintén tud velem beszélni, nem próbál meg kibújni, elfutni a problémái elől; és elfogad engem és magát is olyannak, amilyen. (túlzófok legeslegfontosabb bocsi, muszáj volt)
2014. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!