Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nehéz barátnőt találni...

Tényleg nehéz barátnőt találni, vagy csak én vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 03:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te vagy csúnya!
2014. okt. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az, hogy túl könnyű. Kicsit sem tartom magam jóképűnek, mégis választhatnék jelenleg 4 lány közül is. Pont tegnap nevettem ezen egy sort.
2014. okt. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tolj egy képet, megmondom neked.
2014. okt. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te TÁRS-at szeretnél, ami ma iszonyat nehéz, barinőt könnyű, ha kinyalod a seggüket.
2014. okt. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csajt szerezni nem nehéz.. de olyat, aki be is jön külsőre és nem egy bányarém emellett még az iq-ja sincs negatívban, na az már tényleg lehetetlen küldetés :)


2-es: akkor miért nem választasz egyet?

2014. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ami valójában kell a barátnő szerzéshez:

1. Mersz és bátorság arra, hogy odamenj nagyon sok teljesen ismeretlen lányhoz kezdeményezni. Tudd, hogy mivel szólítsd meg őket, tudd hogy hogyan kelts magad iránt gyorsan érdeklődést és egy rövid beszélgetés után hogy kérd el a számukat, ha ők is érdeklődnek irántad.

2. Tudd hogy egy randin mit kell csinálni, hogyan kell az intimitást és a vonzalmat gyorsan növelni.

3. Tudni hogyan juss el minél hamarabb randizás közben a szexig.


Le merem fogadni, hogy amellett hogy azt mondod hogy "csúnya vagyok, nem találok barátnőt", idén még két számjegyű számú lánynál sem kezdeményeztél.


Hogy a mocsokba gondolhatod hogy csak úgy egy lánnyal a semmiből pont megfeleltek egymásnak? Ha nincsenek sikereid, pont hogy a nagy számok törvénye szerint kell játszanod. Megszólítasz 30 lányt, abból 10 érdeklődik irántad, abból 5 jön el randizni veled, abból 3-at csókolsz meg és abból 1 fekszik le veled. Ennyi. Nagy számok törvénye. Még ha totál béna is vagy mondjuk a randizásban, vagy ilyenekben és nem fejleszted a csajozási képességeidet tudatosan, még akkor is találhatsz olyan csajt akinek bejössz, miközben leszólítod őket.

2014. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mire van igényed.


Ha a dugás a nonpluszultra,akkor könnyű lesz, elég keresni a tipikus nemrég szakított nőket, és kicsit leitatni az amúgy is hajlandóságot mutató jelentkezőt.

Hogy ebből valami olyan is legyen, amit két hétnél tovább viselsz el, és komolyan is vehető, az piszok nehéz.

2014. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#5

Írtam én olyat, hogy nem fogok? :D

2014. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ami valójában kell a barátnőszerzéshez: nézz ki jól! Minden más marhaság. Én pl. 12 év alatt már bőven 3 számjeggyel írnám le, hogy hány lánynál próbálkoztam ilyen-olyan módszerekkel, de még randi sem lett egyikből sem. Az indok mindig az volt, hogy ocsmány vagyok. Ennyi, nem kell túlragozni. HA jól nézel ki, a csajok maguktól másznak rád, de ha ronda vagy, csinálhatsz bármit akkor sem fogsz kelleni egy lánynak sem.
2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 Úgy bírom, hogy az ilyenek mindig úgy állítják be a dolgot, hogy a lányok a felszínes r*banrok akik a külsőre mennek.. akkor most kérdem én: milyen lányoknál próbálkoztál: szépnél vagy rondánál?

Sejtéseim szerint az 1. a válasz.. szóval te is ugyanúgy felszínes vagy.

A másik, mit csodálkozol, hogy ronda létedre egy szép lány sem akar veled lenni? Aki kaphat jobbat miért érné be kevesebbel?

2014. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!