Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől férfias egy férfi?...

Mitől férfias egy férfi? Mikor mondják azt a nők, hogy férfias az illető?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vannak bőven oolyan dolgok amiket csak a tudatalattival erzekelnek a nők.

Bizonyos arányok a testen,vonasok az arcon amik sokkal férfiasabbá teszik az embert.


De fontos a dominancia,intelligencia,erő,önbizalom,a minél több dologhoz ertes..

2014. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

#10


Szerintem a szellemi munka férfiasabb akkor már, bár attól is függ, mi az konkrétan, mennyi gondolkodást igényel.


Nekem jobban bejönnek az intelligens férfiak, szerintem ha okos egy férfi, az elég férfias. :)

2014. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Na figyu! Elmondom! Férfias az, aki határozott. Légy határozottabb! Mindegy mekkora marhaságot csinálsz, csak határozottan tedd! Lehet ilyen a mozgásod is, határozottam, szélesebb mozdulatok. Legyél egy kicsit bunkóbb, húzd ki magad. Nem attól leszel férfias, hogy milyen munkát végzel. Légy egy kicsit pökhendi, kicsit nézd le a nőt, na de ne durván, ne éreztesd vele, csak nagyon halványan. Legyél egy kicsit pimasz, rosszfiús enyhén. Ezeket szeretik. Jól mondom hölgyeim?
2014. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2: Igen és ha mellé egy félénk kis kezdeményezésképtelen nyuszi, akkor mit ér ezekkel?

5: De ha ezek mellett fosik odamenni a csajokhoz kezdeményezni, mit ér velük?


Amúgy meglepő módon sok válaszoló rátapintott a lényegre. Hogy a belsőben vannak ez a dolgok főleg és hogy a belsőn belül konkrétan mik azok, amik számítanak (3, 4, 8, 9, 13)


Kérdező, 10: Nem, azoktól lesz valaki férfias, ha rendelkezik a már mások által is említett belső tulajdonságokkal: határozott, céltudatos, talpraesett, nőknek vonzó viselkedésű, mentalitású, testbeszédű.

Nem vagy papucs, nem vagy irányítható, nem vagy béna, meg mered mondani a véleményed, a helyükön kezeled a nőket, stb.

2014. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!