Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mitévő legyek? -...

Szerintetek mitévő legyek? - lent -

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Arról lenne szó, hogy most volt középsulis gólyatábor és ott megismertem egy lányt aki tetszik. Elég sokat beszélgettünk együtt stb. Másnap este átmentem hozzá mármint abba a házba ahol ő aludt meg a többi lány. Ott is témázgattunk amíg a végén odáig jutottunk, hogy megkért, hogy feküdjek mellé. Folytattuk a beszélgetést közben hozzám bújt. Na ez ment egy ideig amíg be nem aludtam mert nagyon fáradt voltam. Viszont a lány folyton flörtöl egy másik sráccal is, de mégis csak nem lehet véletlen, ha egy lány hozzám bújik este és velem alszik. Most akkor mi lehet? Kérlek segítsetek nem tudom ilyen helyzetben mit kéne tennem.


15 F.



2014. aug. 29. 20:57
 1/2 anonim válasza:
Szerintem már lefeküdne valakivel ezért flörtöl. Mennyél rá, de nem hiszem, h hosszú kapcsolat lenne, de kiélni magatokatmegéri :)
2014. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először,remélem hogy nem az vagy akire gondolok (biztos hogy nem de azért....félek).

Másodszor,beszélgess a lánnyal minél többet,viccelődj,közeledj felé,ha nem mutat érdeklődést irántad,akkor hagyjad azt az utolsó ribit.

2014. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!