Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleestem egy fiúba. Hogyan...

Paulina12 kérdése:

Beleestem egy fiúba. Hogyan szólítsam meg? (Egy osztályba járunk) Hogyan beszélgessek vele? Milyen témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindig ha odajön totál elvörösödök. :S

2014. okt. 16. 22:10
 1/6 RRR ***** válasza:
szia............(itt a nevét mond) nem tudnál segíteni ebben és ebben ,mert elakadtam,nem értem stb
2014. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én srácként tök örülnék ha egy csaj energikusan, boldogan odajönne hozzám, beszélgetnénk egy közös témáról, pl sport, jó humorérzék mindig sok pont, többet lógni együtt, stb. Ilyenek, nyugodtan köszönj neki, szeretjük ha egy csaj jön oda hozzánk :) és ha nem küzdesz érte, nem fog észrevenni!
2014. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kor légyszi meg hogy szépnek tartode magad
2014. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
B+!!!!!! Osztálytársaddal nem tudsz beszélgetni? Tiszta idioptizmus.
2014. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziii mindenkinek. Kiéve az utolsónak neked azt üzenem inkább meg se szólalj (ne írj semmit)
2014. okt. 16. 22:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: 14 vagyok, nem vagyok egoista, de nem is becsülöm alá magam, szerintem nem vagyok csúnya, de azért egy szépségkirálynőnek sem mondhatom magam! :)
2014. okt. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!