Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire számít manapság,...

Mennyire számít manapság, hogy kinek milyen a bőrszíne?

Figyelt kérdés
Vagy ez emberfüggő? Szerencsés helyzet szerintem,ha van az egyetemen lehetőség, hogy mindenféle érdekes,egzotikus,külföldi emberrel lehet találkozni és megismerkedni. Egy anglisztikai intézetben aztán pláne sok a külföldi. És egy ilyen pasi udvarol nekem, de teljesen màsképp mint az eddigiek. Jòlnevelt és udvarias, de nem is ez a lényeg...hanem, hogy hát sötétbőrű. Anyunak már meséltem róla pár napja és szimpinek talàlta,de azt még nem mertem neki elmondani, hogy nem fehérbőrű. Meg alapból én is ferdén néztem volna még pár hete erre, meg az ilyen vegyes párokon is mindig gondolkodtam, hogy "ez mi már,hogy néznek ki egymás mellett". Most meg én is kezdek ilyesmibe belefolyni és félek. A legtöbb ember szerintem hasonlóan gondolkodik.

2014. okt. 17. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira számít.


Ha egy lepukkant, csöves vén szar magyaremberbe lennél szerelmes, az alig érdekelne valakit, legfeljebb azt mondanák, fura. Ha egy kedves, okos, aranyos fekával jelensz meg, te leszel a héthatár ribolettója.

2014. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Különben én nem vagyok rasszista, nekem nincs bajom azzal, ha más fekákkal, indiánokkal, kínaiakkal kefél.


Igaz, nekem eddig egy fekete nő sem tetszett, míg sárga, indián, thai, stb. már igen.

2014. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
legtöbb ember szerintem még negatívabb véleményen lenne rólad mint amit te így leírtál és szerintem ritka nagy r.bancnak gondolnának ne égesd magad vele
2014. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En jarok szoliba, sokkal jobban tetszem igy magamnak is meg a paromnak is ;)
2014. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!