Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz odaböfögni, hogy...

Mennyire gáz odaböfögni, hogy "Csinos vagy"?

Figyelt kérdés

Tehát, pl. lány osztálytársaimnak, gáz, ha odaszólok néha, hogy "jól nézel ma ki", vagy hasonló?


Attól félek félreértenénk, pedig én csak jófej akarok lenni.

Semleges kapcsolat van köztem és a legtöbb lány között az osztályban.


2014. okt. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
böfögve?
2014. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy félreértenék. Ráadásul lehet azt hinnék, hogy cinikus vagy. Akkor még jól képen is törölnek.
2014. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne akarj jófej lenni. Mindig gyökérül sül el az ilyen jófejkedés. Legyél tökös srác és mondd el neki, hogy este 8 ra ott vagy érte, minimum ilyen ruha legyen rajta, mint most.
2014. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek akarod ezt mondani nekik, ha semmi célod vele?

Amúgy nem tudom, miért érzi úgy sok ember, hogy ciki dicsérni a másikat. A hangsúly a lényeg. Ha elpirulva mondod, egyértelmű, hogy többet akarsz, de ha lazán odamondod, hogy ,,jól nézel ma ki", és mész is tovább, akkor nem félreérthető. Viszont ha te még középsulis vagy, a lányok nincsenek azon a szinten, hogy ne gondoljanak ebbe többet bele.

2014. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne hazudj!
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem értem.Csak akkor mondhatja egy nőnek hogy csinos ha akar tőle valamit??? Nekem van barátnőm,de mégis szoktam a hölgy csoporttársaimnak mondani hogy nagyon csinos ma.
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!