Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép, okos, csinos és...

A szép, okos, csinos és egyben vicces és kedves nők iránt miért nem érdeklődnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék általánosítani, de tényleg.. de ez mostanában annyira jellemző.. Konkrét példa a kolléganőm...szép, csinos, okos, végtelenül kedves nő...mert már nem tini, 25 felé hajlik.. Mostanában elég sokat beszélgetünk, mert nem túl jókedvű mostanában...lassan egy éve nincs senkije, a férfiak érdeklődnek iránta, sziimpatizálnak vele, a csaj is némelyikőjükkel, de egyik pasival sem jut el komolyabb dolgokig... a pasik pedig jó véleménnyel vannak róla.. meglepően jó véleménnyel...akkor mégis mi van?
2014. okt. 16. 20:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
ilyenekre lenne igény,a hiba benne van,valószínű a fele sem igaz amit róla írtál :)
2014. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak elfogultan jobbnak ítéled meg ami valójában, amúgy meg ne azokra gondolj akik csak szexkapcsolatot akarnak
2014. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Süt róla,hogy pasit keres,ezért megfutamodnak.Szépségszalonban dolgozom,rengeteg szingli vendégem van.Tényleg lerí róluk,hogy betegesen akarnak maguknak férfit fogni.
2014. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. mindenki ezt vallja róla..még a főnök is... nyugi, nem vagyok leszbikus, van barátom jó ideje...de ez nekem annyira fura... oké, benne is lehet a hiba, nyilván..mert nem tökéletes senki..de nem értem,miért ilyen peches
2014. okt. 16. 21:00
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
mert az ilyen lányok túl sokat képzelnek magukról és nem is szeretik a szexet, inkább csak tanulásnak élnek
2014. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 én és nem más válasza:
75%
Én úgy vettem észre, hogy az igazi FÉRFIAK már lemondtak arról, hogy vannak igazán nők. Tele van a világ már a kis p*cs*kkal, akik mindenre kaphatók. Az igazi nők sajnos takarásba kerültek, mert a férfiak hozzászoktak, hogy nem kell küzdeni egy nőért. De van még olyan férfi, aki tudja, milyen az igazi nő. Nem kell erőltetni. Ha jönnie kell a szerelemnek, akkor jönni fog és úgy lesz a legszebb. Remélem valamennyit tudtam segíteni! :)))
2014. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Pedig pont ez lenne az igény. Többnyire ezt keresné egy értelmes férfi.


Nem mindig a "sok másik" emberben van mindig a porbléma, lehet benne is van hiba.

2014. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én mielőtt összejöttem a barátommal, hát..sok fura pasival találkoztam... ritka már, aki az emberi értékekre hajt...

Meglepő dolog,h azt mondják a pasik Zitának, h feleségnek való típus.. vagy ha végre meg akarna nősülni, csak őt venné el...:D

2014. okt. 16. 21:04
 9/27 anonim ***** válasza:

Ez már a túl szép, hogy igaz legyen kategória.

Valami oka van annak, ha sok pasi udvarol neki, mégsem jutnak tovább, ott valószínűleg a csajjal is gond van.

2014. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy éve nincs barátja, nem 10. Ennyi. Egy év nem sok idő szerintem, kb. arra elég, hogy kiheverd az előző kapcsolatod.

Amúgy meg valószínűleg nem olyan szintű a humora, hogy passzoljon a kiszemelt pasikéhoz, lehet, hogy több van neki, vagy kevesebb, esetleg más típusú. Én például amorbid, gusztustalan poénokat szeretem, ezt sok pasinak nem veszi be a gyomra, pedig obszcén kifejezések nélkül szoktam fogalmazni, höh. Az okosság meg nem egyenlő az érzelmi intelligenciával. Szóval szimplán nem passzol azokhoz, akikkel eddig összehozta a sors, ez van. Majd jön neki is valaki. Amúgy meg a 25 éves még elég fiatalka ahhoz, hogy az okossága mellé suta is legyen. Ki tudja. Van oka annak, hogy nincs barátja.


Például a 35 körüli magyartanárom tök szép, a fiúk fele mindig a fenekét nézte. Volt egy kissé büszke, szerintem vonzó módon pökhendi stílusa, emellé kultúráltan be tudta oltani az embereket. Ha pasi lennék, ilyen nőt akarnék, miközben más meg szimplán ódzkodik az ilyen nőtől, egyrészt, mert van esze, másrészt mert nem az a házirabszolga sorba taszítható típus. Nem lehet tudni, melyik pasi mit nem tud tolerálni, de ahogy elnézem a gyakorit, nem sok férfinak jön be, ha egy nő "tökéletes". Próbálj meg rajtuk kiigazodni: vannak olyan férfiak, akik utálják az olyan nőket, akik "eltartatják" magukat (=háztartásbeliek), de azt is utálják, amelyik pénzt kér (=nincs keresete, mert háztartásbeli), de azt még jobban utálják, amelyik karrierre vágyik ahelyett, hogy vezetné a háztartást.

Le leszek pontozva, de oké, vállalom a véleményem...

L23

2014. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!