Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek facebookon jól...

Szerintetek facebookon jól lehet ismerkedni? Nem gáz ha mondjuk bejelölök egy srácot mert szimpatikus?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem gáz ha bejelölöd, de ne ott ismerkedjetek menjetek el együtt valamerre :)
2014. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdezek,tudod-e "mire való" a facebook?
2014. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem lenne türelmem srácokat keresgélni az fb-n az alapján, hogy melyik tetszik... neked hogy van??


Szóval ebből kiindulva szerintem nem igazán lehet ott jól ismerkedni... meg sokan úgy vannak vele, hogy ha bejelölik ismeretlenek tuti nem jelöl vissza; - pl. én se.

2014. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kedves 3., oltásokra nincs szükségem, kösz.

és sem szoktam keresgélni fb-n, csak érdeklt h gáz lenn-e ha ismeretlenül bejelölnék valakit, mert szimpatikus.

2014. okt. 17. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak ne azt csináld, amit velem csináltak, h bejelölnek és mikor megkérdezem ki vagy akkor nem válaszol.:DDD
2014. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem oltásnak szántam, maximum leheletnyi iróniának, csak azért kérdeztem vissza, mert érdekelt, hogy aki ott ismerkedik az pontosa milyen motivációval, elgondolással teszi.

De mindegy.

2014. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor sorry
2014. okt. 17. 21:10
 8/12 anonim válasza:

Nem mindenkinek fog bejönni, ha így próbálkozol de lehet ott ismerkedni.

Amikor nem volt barátom, elég sokan bejelöltek kifejezetten ismerkedési céllal. Volt, akivel jól el is beszélgettem, aztán megbeszéltünk egy randit.

Legyél határozott és őszinte, főleg, ha megkérdezi, hogy honnan ismeritek egymást. És ne érezd kínosnak, ha azt mondja, h nem jelöl vissza. Ha nemet jelöl vissza, akkor pedig ne jelöld be ismét.

2014. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha a facebookon bejelölöd, mert szinpatikus, tudod-e, hogy az ő képe van ott? Az én jelem egy világítótorony, nem hiszem, hogy valaki beleszeretne. És egyébként se hasonlítok egy világítótoronyra. Nekem az a véleményem, a facebook nem alkalmas erre
2014. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem is értem aki világító tornyot meg kiscicát rak fel egy közösségi oldalra profilképként miért is ad tanácsot másoknak az a egyed még maga elöl is bujkál minek reggel egy ilyen oldalra?

Az unoka öcsémék például ott ismerkedtek meg már jó ideje járnak nyilván ennek alapja egy fotó, egy beszélgetés, személyes találkozó!

2014. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!