Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha egy baráti társaságb...

Lányok ha egy baráti társaságban a barátnőtöket lesmárolná egy srác hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Akit ismertek és barátja szóval ti mit csinálnátok?? 14/F

2014. okt. 17. 23:50
 1/6 October15 ***** válasza:
Jól értem-e?: tehát a pasija megcsókolja és, hogy erre hogyan reagálna egy barátnő? Hogy-hogy hogy ?:D [Best mondat ever :D ennél nagyobb alliteráció nincs :D]
2014. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Mind2önek ott lenne vége.......
2014. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem pasija csak haver akivel joba van remélem értitek :)
2014. okt. 18. 00:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogalmazd újra! Nem értem!

Ha a barátnőm lesmárolná,a haverját,vagy akárkit,és fiú,hát nem tudom,nekem ott lenne a vége.........

2014. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a ""barátnő" alatt te is a páromat érted, akkor nekifutásból rúgnám tökön a csávót.

Ha csak havercsaj, akkor szép lassan eltűnnék a képből, hogy egyedül lehessenek.

2014. okt. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egy senki. válasza:
Ha tényleg a párod és a haverja lesmárolta, te meg szó nélkül hagytad, akkor te vagy a legnagyobb fa..fej a világon!! xD
2014. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!