Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy a társkereső oldalakon miért olyan felfuvalkodottak a lányok?

Figyelt kérdés
Magas lóról beszélnek a lányok és úgy kezelik férfiakat,mintha azoknak már az is megtiszteltetés ,hogy egyáltalán írhatnak nekik.
2014. okt. 18. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik.
2014. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így szocializálódtak. Ne hibáztasd őket, önhibájukon kívül lettek ilyenek. Persze az már az ő hibájuk, hogy nem próbálnak változtatni rajta.
2014. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ez nagyon előítéletes lesz,de megvan annak az oka,hogy ők ott "keresik" a párjukat.

Többnyire sajnos ők nem veszik komolyan ezt a netes ismerkedést

2014. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert tonnaszámra kapják a leveleket, és úgy gondolják, nagyon kelendőek, ezáltal hatalmas önérzetre tesznek szert.

Csak odáig már nem gondolnak bele, hogy vajon mire kellenének a sok levélírónak?

A való életbe kikerülve legtöbb koppan egy hatalmasat, mert akit ők választanának, azok meg úgy otthagyják őket, mint a rongyot.

Amúgy megfigyelhető, hogy legyen az bármilyen nő, nagyon elszállnak kicsit maguktól, a valódi énjüktől, ezért sokat ezeket a társkeresőket csak önbizalom növelőnek használják.

2014. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy halkan megjegyezném, hogy valami a pasikkal se stimmel, ha egy lánynak kapásból a talpát nyalják. Talán elvárásnak is kellene lennie azon kívül, hogy p@nája van...
2014. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen lenézik a társkeresős férfiakat.

Itt ezen a oldalon is nagyon önteltek és fölényeskedőek.

A legérdekesebb ,hogy ez egyenes arányban áll a csúnyaságukkal.

2014. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Gondolom mert annyi a tapló mint égen a csillag
2014. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Itt ezen a oldalon is nagyon önteltek és fölényeskedőek.

A legérdekesebb ,hogy ez egyenes arányban áll a csúnyaságukkal."


Milyen igaz! :D

2014. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt. Nézegetem a profilokat, és már a leírás első pár sora után bezárom. A bemutatkozását már nagyképű, fellengzős oltogatással kezdi. Rengeteg ilyet látni. Gondolom nem véletlenül van a társkeresőn, kicsit magasak lehetnek az elvárások. Itt is olvastam tegnap olyat, hogy a csaj az összes volt paliját szakadéknak nevezte.
2014. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te is ilyen lennél, ha kapnál napi 50+ levelet.
2014. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!