Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Interpals. Net Társkereső?

Interpals. Net Társkereső?

Figyelt kérdés
Aki használta az oldalt, mit gondol róla?
2014. okt. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

60%-a camsexet akar. 30%-al tudsz nyelveket tanulni (ebből 10% talán hosszú távú barátság) 10%-al talán össze lehet jönni. Barátnőmnek onnan volt koreai palija, csak hogy: 3%, hogy lesz is valami. A csákó előző barátnője is magyar volt, járt már itt. Már az utat is tervezték ide mire az úrfi fogta magát, és megszakított a barátnőmmel minden kapcsolatot.


Persze ezek akkor állnak fent, ha az illetők vissza is írnak, ami nem szokásuk. Max a bombázóknak. ;D

2014. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát, 200 emberből akivel beszélsz 1 az akivel így talán kialakulhat barátság belőle, amúgy én nyelvtanulásra használom, és az viszont tényleg jó anyanyelvűektől kapsz segítséget

meg Afrikából mindig írnak hogy vegyem őket el hogy emigrálhassanak Európába, na az ilyenektől agyf@.szt kapok


meg egy sráccal nagyon jóba lettünk mindennap órákat beszéltünk, aztán véletlen mindketten egyszerre voltunk Németországban és találkoztunk. Nagyon féltem, hogy egyáltalán eljön-e és hogy esetleg egy pedofil

de teljesen normális volt, és jól elszórakoztunk :)


de társkeresőnek nem használnám...

2014. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy max bombázóknak írnak vissza?
2014. okt. 18. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Átlagba? Hiába írsz rá valakire, ha nem vagy olyan csaj, akiért minden pasi csorgatja a nyálát, akkor kicsi az esély, hogy visszaírnak.

Így értettem.

De az oldal főleg nyelvtanulás céljából jött létre.

2014. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!