Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezhetnek a...

Szerintetek létezhetnek a valóságban is olyan férfiak, mint egy-egy szépen megírt könyvben vagy megcsinált filmben? (speciál A szürke 50 árnyalata, A soha határa stb. )

Figyelt kérdés

Tudom ezek kifejezetten úgy vannak megírva, hogy hassanak ránk nőkre. De hatnak is! Szerintem sokan ábrándozunk olyan férfiakról mint azokban a regényekben, de a valóságban vajon valakinek volt már hasonló típushoz szerencséje?...vagy tényleg csak egy regénykép marad..

Másrészt pedig az is kicsit szomorító, hogy egy könyv hatására képesek vagyunk elolvadni az adott karaktertől..ennyire nem vagyunk 'kielégítve' (lelkileg sem?)

Bocsánat, ha valakit megbántottam lehet csak én vagyok így ezzel a témával..természetesen magamból indultam ki!


2014. okt. 18. 20:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 19


Komolyan ilyenek vannak abban a regényben? xD

2014. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó! Ki lehet ragadni ezeket a tényeket is a könyvből, mert ezek a dolgok is le vannak benne írva..és racionálisan gondolva beteg ember..sőt a könyvben is beteg..de nem kifejezetten Christiab Grey-re gondoltam..csak próbáltam példát írni! A második könyv amit talán kevesebben ismertek jobban megformálja azt a karaktert amire gondoltam! De vissza térve a Szürkére..hogy annál maradjak, olvasás közben azok is átjöttek, hogy mennyire félti, mennyire nem bír nélküle élni, a gondoskodás....minden áron..tehát nyílván túlzásokba esik, de a lecsupaszított tulajdonságokra gondoltam. Ezeket én mostanában nagyon kevés férfinél tapasztaltam..de lehet én vagyok rossz helyen.
2014. okt. 18. 20:39
 23/26 A kérdező kommentje:
19-es Neked válaszoltam :) Remélem nagyjából érted mire akartam kilyukadni! :)
2014. okt. 18. 20:41
 24/26 anonim ***** válasza:
Szalámis kenyér
2014. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

19# vagyok :)

-tényleg vannak ilyenek a könyvben,nekem emiatt nonszensz volt hogy hogy bírja ezt Anastasia elviselni

-kérdező!megértem mire gondolsz,én is csak nőböl vagyok :) a gondoskodás jó,de nem mindenáron.én speciel nem vagyok képes elviselni ha beszűkítik a személyes terem a túlaggódással.egészségtelen dolog.az ilyen tipusú regényekben a női főszereplő MINDIG elélvez,és a férfi egymás után LEGALÁBB 3X megint tud "újratölteni" pihenés nélkül.és persze gazdagok,sikeresek és a nők ellenállhatatlannak találják.de persze mr.szuperboynak a legegyszerűbb lány kell aki csak létezik.(a valóságban egy ilyen sikeres srác végigkefélné a fél országot ahol lakik mert megtehetné.lásd híres emberek párja szintén híres,gazdagnak,gazdag stb.persze vannak kivételek is) mese az egész és mi lányok szeretjük a meséket,mert szeretnénk ha egy férfi ennyire oda lenne értünk,de én személy szerint ezért cserébe nem viselek el bármit.lehet csúnya,lehet kövér,és legyen inkább szegény..de ne legyen pszichopata.

2014. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Végülis azt hiszem pontot tettünk a végére! Hol volt..hol nem volt..DE igazad van , szeretjük a meséket! És valószínű hamarabb hozzá mennék egy autószerelőhöz mint egy christian greyhez! ;) Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 19. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!