Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezhetnek a...

Szerintetek létezhetnek a valóságban is olyan férfiak, mint egy-egy szépen megírt könyvben vagy megcsinált filmben? (speciál A szürke 50 árnyalata, A soha határa stb. )

Figyelt kérdés

Tudom ezek kifejezetten úgy vannak megírva, hogy hassanak ránk nőkre. De hatnak is! Szerintem sokan ábrándozunk olyan férfiakról mint azokban a regényekben, de a valóságban vajon valakinek volt már hasonló típushoz szerencséje?...vagy tényleg csak egy regénykép marad..

Másrészt pedig az is kicsit szomorító, hogy egy könyv hatására képesek vagyunk elolvadni az adott karaktertől..ennyire nem vagyunk 'kielégítve' (lelkileg sem?)

Bocsánat, ha valakit megbántottam lehet csak én vagyok így ezzel a témával..természetesen magamból indultam ki!


2014. okt. 18. 20:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

én speciel nem olvastam egyiket se, sőt a másodikról nem is hallottam eddig...és biztos valami elcseszett nő vagyok, de még csak nem is vonz a leírás alapján egyik se, hogy elolvassam


Mr. BDSM, pasid van? Megnéznélek kettőtöket ;)

2014. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok baz.
2014. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

léteznek, bár egyiket sem ismerem


de ezek úgy vannak megírva hogy minnél több végtelenül egyszerű nő/ember gerjedjen rá.Szórják mint csövesnek az aprót,nektek az ideálokat meg az álmodni valót.

2014. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

kár :P, a változatosság jót tenne neked

36N

2014. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ismerlek téged és trollkodsz?:D
2014. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
nem ismersz, a trollkodásról meg nem nyilatkozom :D
2014. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
13-as..nyílván úgy van megírva, és nem veszem degradálásnak azt hogy úgy írtad egyszerű nő/ember olvadjon tőle. Biztosan Te ilyen téren megtaláltad azt, aki kiteljesíti az életed.
2014. okt. 18. 20:26
 18/26 anonim ***** válasza:

",nektek az ideálokat meg az álmodni valót."


Van, akinek nem kell álmodozni, mert még jobbat kap a könyvbeli karaktereknél is.

2014. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

a soha határát nem olvastam de idézném saját, másik 50árnyalatos kérdéshez írt válaszomat:


",mindhárom részt vévigszenvedtem.a könyvben szereplő christian főbb tulajdonságai,manipulatív,basáskodó,lelki roncs.1-"ne rágcsáld az ajkad""ne forgasd a szemed" "egyél(mégha nem is vagy éhes) alapvető emberi reakcióidat tiltja meg és rákényszerít olyanokra amihez semmi köze

2-a magánéletedet pofátlanul semmibe veszi.lásd azokat a részeket ahol lehalgat,intézkedik szervezkedik a csaj tudta nélkül

3-nem is tudom hanyadik részben elárulja hogy azért a barna hajú lányokat kedveli,mert a drogos anyjára emlékezteti őt és ezért bántja azokat a csajokat.ana helyébe AZONNAL otthagytam volna ezt a pszichopatát."


léteznek ilyen pasik de tudod kinek kellenének!?nekem tuti nem.

2014. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ugye az utolsó pasidat nem azért dobtad, mert nem olyan volt, mint egy lányregény hőse?
2014. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!