Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos vagyok, de így érzem...

Átlagos vagyok, de így érzem jól magam. Ciki?

Figyelt kérdés

Derékig érő természetes egyenes szalmaszőke hajam van. Nem vasalom, nem göndörítem, jó így. Kislányos arcom van kék mandula szemekkel. Nincs rajtam semmi mű, csak néha sminkelek (szempillaspirál).

Az alakom szintúgy átlagos, se nem magas, se nem alacsony, se duci, se vékony.


Ciki, ha valaki ennyire átlagos?



Emellé csendes, intelligens, szorgalmas, hétköznapi.


És persze lány.


2014. okt. 19. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért lenne? Nincs semmi baj veled. :)
2014. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, hogy nem sminkeled magad. Vagyis csak nagyon kicsit.
2014. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem átlagos, különleges :) Aki 5 kiló sminket ken magára, vasalja a haját, minden mű rajta, na, az ma már inkább számít átlagosnak.
2014. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Annak érzed magad,ha igen,miért?

2014. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az átlagos emberek általában sokkal boldogabbak. Egyébként meg a derékig érő haj nem is átlagos :) Az már elég feltűnő.
2014. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem. Én nagyon is jól érzem magam így. Ha másképp lenne, már változtattam volna.

Csak alig látni manapság ilyen lányokat.

2014. okt. 19. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki !!! Ez ( lenne ) a NORMÁLIS ! Sajnos manapság a világ nagyon elfajult , a lányok azt hiszik annál vonzóbbak minél vékonyabbak , divatosak , legújabb haj es ruha viselet ... , a mű ciciről ne is beszéljünk :/ . Bár erről a férfiak ( is ) tehetnek .. Sokaknak ( tiszt. A kivételnek ) a nő olyan mint a jó autó , szeretnek vele villogni stb ... Kérdező , maradj meg jó szokásosnál , és maradj természetes , mert az már kincs a mai világban !
2014. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kurtz Bickle ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy átlagos, pont azért, mert így gondolkodsz, és ilyen értelmesen fogalmazol. :-)
2014. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én pont ilyen lányokat keresek, de sehol sem találok:(

elárulod a korod? esetleg lakhely?

2014. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!