Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szép lány vagyok, de...

Nagyon szép lány vagyok, de nagy a melludvarom. Emiatt nem merek ismerkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mások szerint gyönyörű vagyok, magas, vékony, modellkedésre is felkértek már. Nagyon sok pasinak bejövök, de egyikkel sem merek komolyabb kapcsolatot kialakítani, mert rettegek, hogy ha levetkőzöm, emiatt otthagynak majd. Lassan beleőrülök ebbe. :( Segítsetek...

2014. okt. 19. 15:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd mekkora. :) Biztosan nem túl nagy. :3
2014. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%

Szia,küldj egy képet, privátban megadom a mailcimen!

Adok tanacsot, nem 20éves vagyok,tapasztalt ffi!

2014. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Kurtz Bickle ***** válasza:
88%
Épeszű ember nem hagyna el emiatt. Nézz már körül, mennyi kövér, kopasz, ronda, aránytalan embernek van párja. Akkor neked, akinek csak ez az egy szépséghibája van (már, ha az?) miért ne lehetne?
2014. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Tudod, nem mindenki gondolkozik olyan felszínesen, mint te. Nyilván semmi baja nincs a bimbóudvarodnak (amit egyébként így hívnak, olyan nincs, hogy melludvar...), csak téged zavar, hogy nem vagy külsőleg 100%-ig tökéletes. Kicsit így is el vagy magadtól szállva, nem az alapján fog valaki szeretni, hogy felkértek-e már modellkedésre, vagy hogy milyen a melled.
2014. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%
Ne küldj képet senkinek. Én is így is megmondom, hogy ne félj emiatt. Ez olyan kis apróság, senkit sem fog érdekelni, hogy mekkora a melludvarod.
2014. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik srácnak az az őrült elképzelése van, hogy neki csak az apró bimbóudvarok tetszenek, akkor azt le kell szrni! Normális srácokat ez biztosan nem zavar, esetleg pont ez tetszik.
2014. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
küldj képet priváltban
2014. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Imádom a nagy bimbóudvart! Sokkal szebb mint a kicsi
2014. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tökéletes alkalom arra, hgy olyanokkal ismerkedj, akiket ez nem zavar. ;)
2014. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nőként neked ez nagy dolog, de mi foglalkozunk a mérettel(talán), a formával, a rugalmassággal, mással nem.

Épp nem izgat az udvar mérete, a bimbó mérete sem.

Szóval feleslegesen túráztatod magad.

2014. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!