Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, nők milyen hasznos...

Csajok, nők milyen hasznos tanácsokat adnátok a srácoknak ismerkedés, flörtölés kapcsán?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Csajozási tippek kezdőknek:

#1: Ne legyél ronda!

2014. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#2 Ne hidd el a nok tanacsait.
2014. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#3 Latszodjon rajtad, hogy gazdag vagy, jo ruhak igenyes kulso, ekszerek, stb (nem kell, hogy tenyleg gazdag legyel csak tunjon ugy, ez a lenyeg: a latszat)
2014. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#4:Légy őszinte!
2014. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kapcsolatnál sztem fontos az első csók is, ennél milyen tippeket adnátok?
2014. szept. 17. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne hallgass rájuk! Nem a látszat fontos, hanem az értékeid. Ronda? A szépség relatív, mindenkinek más jön be.Találd meg azt a lányt, aki azért szeret, aki vagy. Akinek nem számít az anyagi háttered, a ruháid márkája. Legyél kedves a kiszemelteddel, éreztesd vele, hogy rád számíthat, a többi jön magától!
2014. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

"Nem a látszat fontos, hanem az értékeid."


Aha, a mesében. Intelligens, művelt, kedves, figyelmes fiatalember voltam. Érdekelt ez egy nőt is valaha? Nem. Elő kell adni, hogy te vagy az istencsászár különben a drága hölgyek egyből berakják a embert a barátzónába. Értékek lol, anyagi értékek maximum...

2014. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! Nagyon sajnálom, hogy a tapasztalataid miatt így látod! Én akkor is többre értékelem, ha egy férfi intelligens és számíthatok rá az életben, mert képes támogatni és tud empatikus lenni. Tudod, akik úgy néznek ki, mintha a címplapról léptek volna ki általában üres fejűek és kihasználják az embert. Másrészt meg csak a cicababákra buknak. Én nem vagyok se szép, se az hűdejóalakja van csaj. Nyilván én is azzal tudom felhívni magamra a figyelmet, hogy kedves vagyok, ez van, ezt dobta a gép. Akkor áruld el nekem miért kell azt feltételezned, hogy csak a pasi külsejére mennék?
2014. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

# 8

Mert no vagy. Es a nok hipergamok: mindig a legjobb es legmenobb csavo kell nekik.

2014. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!