Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok normális pasit?

Hol találhatok normális pasit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
olyan már nincs kihaltak mert legtöbbeteknek a bunkók kelletek
2014. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
hát gyakorin biztos nem xd
2014. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 TheHope ***** válasza:
Az a baj,hogy az emberek rossz oldalról közelítik meg a dolgot. Alapvetően minden ember "normális",viszont nem biztos,hogy pont a jóval kezdesz ki aki illene is hozzád és sajnos sok ember a szakítás helyett a megcsalást/egyéb dolgokat használja fel könnyebb útként ahelyett,hogy beismerné magának,"bizony nem rá vártam". Annak ellenére,hogy csaltak már meg és elég sok mindent átéltem volt barátnőimmel nem mondok ilyet,hogy normális lány nem létezik. Ha nem hisz az ember valamiben hogy várhatja el,hogy létezzen és rátaláljon (ezt általánosságban értem olyan emberekre,akik azt mondják,hogy olyan nincsen...)? Egyébként pedig, türelem türelem és türelem. Baromi sok kell hozzá,no meg kitartás. Ha azt hiszed csak Te érzed úgy néha,hogy soha nem találsz olyat akinek megfelelnél és fordítva,hát tévedsz. De csak az veszi el a hitet magától aki elég buta hozzá,hogy feladja amire vágyik. A kérdésedre pedig a válasz: bárhol találhatnál,de aki pont neked kell azt csak Te fogod tudni merre lesz.
2014. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szakkörön,normális munkahelyen,kis szerencsével neten.
2014. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
én 2 éve nem találok normális nőt. megesik.....
2014. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya lány fiatal vagyok nincsenek nagy elvárásaim csak egy őszinte,hűséges embert keresek aki igazán szeretne és az életem része lenne akinek vannak céljai az életben de egyszerűen nem találok ilyet...
2014. okt. 19. 21:24
 17/21 anonim ***** válasza:
vannak csak meg kell találni :)
2014. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 TheHope ***** válasza:
Mert eddig nem a jó emberrel kezdtél. Ha találsz valakit aki valóban beléd fog zúgni,Ő ilyen lesz veled,mert azt akarja majd,hogy boldog légy és eleget akar tenni az elvárásaidnak.
2014. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális férfit keresel?


Tehát a te értelmezésedben olyan férfit, akinek nettó fél millás a fizetése, vadonatúj autója van, vadonatúj családi háza van, emellett intelligens, emellett romantikus, emellett kicsit bunkó, emellett érted a fél veséjét adná, emellett legyen saját véleménye, merjen szembeszállni veled, de mégis ossza a te véleményedet is, sok mindenben jártas, sok mindenhez ért, értsen a villanyszereléstől kezdve a körömfestésig mindenhez, sorolja fel az összes körömlakkmárkát, tűsarkú márkát, parfümmárkát, bugyimárkát, külsőre legyen tökéletes, hibátlan barnás árnyalatú bőr, babaarc borostával, izmos felsőtest, legyen sportos, űzze is a sportot napi 14-16 órás meló mellett (hiszen a több mint fél millióért dolgozni is kell ám), járjon kondizni, legyen fitt, legyen edzett, legyen illatos, legyen rózsaillatú a szája, legyen rózsaillatú a fingja?


Ja értem! Nos! Nem ártana akkor lejjebb adni egy hangyányit a fenemód k#rva nagy elvárásaitokból...

2014. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Itt. korod? Hol laksz?
2014. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!