Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire mondják azt, hogy éld ki...

Mire mondják azt, hogy éld ki magad, mert most vagy fiatal?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne szülj, vagy ne csinálj gyereket 17 évesen.:D
2014. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj kirvázni legyél mattrészeg használj meszkalint meg ijenek esetleg kukarugdosás a kevésbé toköseknek
2014. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát,én a részed állapotnak nem vagyok a híve,valamint a szórakozóhelyeket se komálom.
2014. okt. 20. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A fiatalság nem csak a drogokban, alkoholban és a sok libában merül ki.

Egyszerű példával: ha egyszer szeretnél egy v8-as motorú kocsival 200-al szálguldozni azt most tedd meg. (lehetőleg német autópályán, itthon komoly bünti jár érte) Ezt két gyerekes szülőként már koránt sem biztos, hogy meg kéne csinálni. Ha akarsz táborozni nomád módon most tedd meg. Stb...

És persze közben ezernyi dolog meg fog történni veled, élethelyzetek, stb... mind tapasztalás. Egy bizonyos életkor felett már a kurázsid sem olyan lesz, hogy felkapj a hátadra egy zsákot, és nekivágjatok páran gyalog az országnak. (régen megcsináltam, ma már túl lusta vagyok hozzá)

Ezt is jelenti.

Menj, élj, tapasztalj, bölcsülj.

A mai napig abból a temérdek "baromságból" élek meg amit nagyjából 15-27 között csináltam. Bizony rám szólt egy haver, hogy bicikli túra az országban? oké mikor?

Nem kérdeztük hol alszunk, mit eszünk, nekivágtunk. Őrűltség? Az. De nagy kaland volt az a több mint egy hét :) Szóval nem csak csajozásból áll a világ. (azok jönnek maguktól szépen sorban hidd el) És berúgni sem kell minden nap kajakra. De élni azt kell :)

2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Mert most csinálhatsz hülyeségeket, nincs rajtad akkora felelősség, szabadabb vagy, később már nem lesz így. És folyamatosan múlnak a percek, amikben ha nem csinálsz semmi értelmeset, akkor az a perc kárba veszett, ezért éld az életed úgy, hogy használj ki minél több időt és élj a lehetőségekkel.
2014. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!