Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasinak r*banc barátnői...

Ha egy pasinak r*banc barátnői vannak, attól még lehet h nem megcsalós fajta?

Figyelt kérdés

Ri*i lányok a barátai, velük jár bulizni, iszogatni...azt nem tudom, hogy volt-e valaha köztük több is, de ezek a lányok kiteszik mindenüket és egy buliban több pasi is tapizza őket, benne vannak az egyéjszakás kalandokban is, stbstb. Miért barátkozik ez a pasi ilyen csajokkal? Elég jó pasi, úgyh simán el tudom képzelni h szexelnek vele a csaj "barátai". Ha összejönnék a sráccal, akkor féltenem kell a ri*iktől? Oké, hogy ha megbízok benne akkor nem, de mégis mi a tapasztalat ilyen szituációkban? Én visszafogottabb, csendesebb, szelídebb lány vagyok.

21/L


2014. okt. 23. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nem tudnál a botlásairól.
2014. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szeritned minek spanol velük? ne légy már buta......
2014. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképp nyugtalan lennék, ha a párom ilyen csajok társaságában töltené az idejét, mert a ribik, azok (ha tényleg jó pasi és jóban is vannak) könnyen megeshe, hogy bepróbálkoznak olyan pasinál is akinek esetleg már van párja. Onnantól minden a pasin múlik és ha épp buliznak és a pasi iszik is, akkor könnyen megeshet, hogy nehezen tud ellenállni egy ilyen kis kalandnak.
2014. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gratulálunk,jobb nem akadt mint egy strici?

Szerinted miért téged füz?

2014. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem sem szent barátnőim voltak,mégis egy áldott lélek vagyok.:) nem ezen múlik.
2014. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Miért barátkozik ez a pasi ilyen csajokkal? "

Ugyanazért, amiért te "visszafogottabb, csendesebb, szelídebb lány" vagy.

Ilyen a természete.

Szerintem jobbat érdemelnél, de azt mindenképp tudd:

egy felnőtt ember természetét nem lehet megváltoztatni. Saját magunk természetén nagy akarattal, kitartással tudunk változtatni, nehezen.

2014. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy miből gondolod,hogy az általad "ribinek" nevezett lányok benne vannak az egy éjszakásban és engedik,hogy tapizzák őket??

Azért kérdezem,mert bizony sok ilyen lány barátom van aki divatosan öltözködik ,buliban dekoltázs alap,plusz néha,ha olyan a kedvük,de ettől függetlenül vadidegeneknek nem engedik,hogy tapizzák kivéve,ha akarnak valamit a sráctól. Egy éjszakásban soha nincsenek benne,kivéve nagyon ritkán,nagyon kivételes esetben. Azért barátkozunk velük,mert szépek,viccesek. Egy átlagos csajjal is barátkozok,ha úgy van.

Egyébként nincs sok esélyed a srácnál. Vagy akar tőled valamit? Kicsit furcsa lenne ,mert mint írtad neki is az ilyen lányok jönnek be. Ahogy nekem is! Nem szoktunk szexelni :)) téves azt hinni,hogy egy jobb külsejű ,dekoratív lány lefekszik mindenkivel :) olyanok mint mindenki más ;)

2014. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi**ába az ilyen pasikat! Én nem tudnék meglenni egy ilyen fiúval, mert megtépném a ri*ancait :D
2014. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szexin öltöznek, szabadon élnek, benne vannak az egy éjszakásokban és egyből ribiknek hívod őket? :D


És ha szexelnek vele a lány barátai akkor mi van? De most komolyan? Jelenleg semmi közöd sem a lányokhoz, sem a sráchoz :) De ribizel.


Tudod nem külső alapján ítélek, hanem az alapján, hogy ki mit mond a másik háta mögött ;)


A kérdésedre.

Nem tudni, csakis rajta múlik, hogy hajlandó e megengedni, hogy kisajátítsd vagy sem :)


És feltéve, hogy ő meg összejön veled. (érdekelne mit szól, hogy leribized a barátait :) )

2014. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"benne vannak az egy éjszakásokban" - ezért lotyók, minek mentegetni?
2014. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!