Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meddig érdemes úgymond udvarol...

Barnabas223456789 kérdése:

Meddig érdemes úgymond udvarolni egy lánynak?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy tetszik egy lány de én nem nagyon jövök be neki vettem neki virágot szoktunk beszélgetni de nem tudom hogy meddig csináljam ezt vagy egyáltalán mit csináljak?
2014. okt. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be neki, akkor semeddig
2014. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy amig be nem adja a derekat, vagy ameddig még nem kezd cikivé valni a dolog
2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már ne csinálj semmit
2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fahéjas Alien ***** válasza:

Amíg meg nem tudod, hogy valójában férfi.


Amúgy nem tudom, szerintem fölösleges erőltetni, úgy tuti nem lesz eredménye. Ha van kölcsönös szimpátia, akkor annak alakulnia kéne magától.

2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem jösz be neki tok mind1 mit veszel neki mit csinalsz....en a helyedbe csak tartanam vele a kapcsolatot mint barat es ennyi...es ki tudja lehet megszeret de mellete fuzzel tobb nöt is!!!!!!!
2014. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FIgyelj ide. VOlt 1 lány hónapokig áradzotam utána, nem is nagyon ismertem, egyel járt alattam. Köszönésen kívül életemben nem bezséltem vele 1 percet se. De eljött az idő, hogy most vagy soha, mert én érettési végeztével lépek ő meg még marad 1 évet. Odamentem megmondtam mi a szitu, először még nem mondott nemet, csak késöbb FB-n. Nem merte vagy nem akarta, talán nem akart megbántani ott helyben, de mégsem lett belőle semmi. Még1x utoljára hülyét csináltam magamból fb-n elmondtam, hogy még az álmaiban is ő szerepel. Egyébként aztmondta meghatódott, hogy helyben ott az iskola közepén ilyet mondtam neki, de aztmondta nem. Tudomásul vettem kur.va szar volt és hazudnék ha aztmondanám, hogy elfelejtettem, de ha te is megmondtad már neki és ő nem választott téged, mint leendőbeli párja, akkor szép lassan le kéne építeni a kapcsolatodat, mert hiába vagy barátja, nemfogsz tudni a közelében maradni, anélkül, hogy bele ne halnál. Én már egy ilyenbe is beleestem és ebből még nehezebb volt kijönni mentálisan. Helyesírást betűfelcserélést nézd el, most nincs kedvem nyelvtanosat játszani. :D
2014. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2014. okt. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!