Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy nagyon szép lány,...

Van egy nagyon szép lány, akivel egy közös barát kapcsán beszéltem egy keveset. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy ő ilyen tipikus nagyon népszerű lány: szép, extrovertált, rengeteg barátja van, nagyon sokan akarnának vele lenni. Én meg szarul nézek ki, introvertált vagyok és semennyire nem népszerű.

Aki megoldja ezt a rejtélyt, azt felterjesztem társadalomtudományi Nobel-díjra, még ha olyan nincs is.


2014. okt. 24. 15:08
1 2
 1/18 Jázi :) ***** válasza:
Valamivel fel kell keltened a figyelmét és nem kimutatni,hogy megkaphat ha akar!
2014. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nyerj a lottón jó sokat... utána már a csaj akar téged.
2014. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Add fel.

Komolyan mondom.

2014. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Soha.
2014. nov. 6. 00:45
 5/18 anonim válasza:
Mutasdd meg neki (pl egy beszélgetés folyamán) hogy milyen jó tulajdonságaid vannak. Ha vicces vagy akkor azt használdd fel,a lányok imádnak nevetni. De ha nem vagy vicces akkor ne is próbálkoz mert akkor tiszta erőltetettt lesz és annál kevés gázabb dolog létezik ha senki nem nevet egy poénon. De ha okos vagy az jó,vagy ha szeretsz sportolni arról. (A csajok a sportos pasikat is szeretik)
2014. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hidd el. Fel kell adnod ahhoz, hogy nyerj.

Nem viccelek.

2014. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2014. nov. 8. 14:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen kifejteni?

Te se szereted azokat a lányokat, akik csúnyák és a karodba esnek.

99%-ig biztos vagyok benne, hogy volt már hogy egy dagi, vagy egy átlagosnál csúnyább lány kikezdett veled, szemezett veled, stb.

Érdekelt téged? Nem. Hozzá se nyúlnál, max rendes lennél vele, de szexuálisan nem vonzódnál hozzá.

A lánynál is ugyan ez a helyzet.


Minden ember szereti a kihívást, és minél feljebb vagy a ranglétrán(kinézet, pénz, ismertség), annál kívánatosabb vagy mások számára.

Az, hogy te meg akarod szerezni azt a lányt, azt jelenti, hogy jobb nálad, és hogy rajongasz érte, tehát magasabban van ranglétrán kinézetileg és népszerűségben.

És ez visszafelé nem fog működni.

Röviden, ha te akarod őt, akkor ő nem fog akarni téged.

Ennyi.

2014. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ennél azért több eszem van, nagyon nem mutatom ki, hogy érdekel. Simán előfordul, hogy ő keres. A másik meg, hogy azért látni olyat, hogy szép lány és kevésbé helyes fiú. Ki tudja, talán elege van a sok külsőre tökéletes fiúból, és valami másra vágyik. :D

Nem, nem adom fel, csak ha kifejezetten elutasít.

2014. nov. 8. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem szép amit írtam, de az élet sem mindig szép.

Illetve csak annak szép, aki tesz valamit a saját érdekében, hogy sikeresebb legyen.

Szóval azt javaslom, hogy inkább magaddal foglalkozz, járj el edzeni például és ne legyél szomorú amiatt, hogy nem kellesz egy lánynak.

Először magadat tedd rendbe, és ne csak arra az egy lányra koncentrálj, mert van belőlük rengeteg.

2014. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!