Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy nagyon szép lány,...

Van egy nagyon szép lány, akivel egy közös barát kapcsán beszéltem egy keveset. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy ő ilyen tipikus nagyon népszerű lány: szép, extrovertált, rengeteg barátja van, nagyon sokan akarnának vele lenni. Én meg szarul nézek ki, introvertált vagyok és semennyire nem népszerű.

Aki megoldja ezt a rejtélyt, azt felterjesztem társadalomtudományi Nobel-díjra, még ha olyan nincs is.


2014. okt. 24. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja nem láttam hogy írtál.

Mindegy, a tanácsom fennmarad

2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szomorú... Hamarosan végzek az egyetemmel egész jó eredménnyel, ha szerencsém van, beindul a vállalkozásom is. Rengeteget teszek a siker érdekében; ez alatt nem kizárólag a nőkkel elért eredményeket értve.
2014. nov. 8. 16:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha minden jó, akkor még is miért kéne neked ennyire ez a lány?
2014. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha olyan jól állnál a lányokkal, akkor nem innen kérdeznél amúgy sem.

Hidd el, el kell felejtened.

Az elfelejtést nem úgy értem, hogy többet ne beszélj vele, hanem hogy ne az legyen a prioritásod, hogy megkapjad azt a lányt.

Legyen az a prioritásod, hogy minél több lánnyal beszélj például, vagy hogy minél többet cserkéssz be.

Vagy legyen az, hogy kihozod magadból a legtöbbet, és eljársz edzeni, stb.

Azzal, hogy csak ezt a lányt akarod megszerezni, látszik hogy gondjaid vannak.

És mondom: Tűzz ki célokat, és tegyél magadért.

2014. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem akarlak megsérteni, de szerintem nem érted, amit írok. Az élet nem fekete és fehér. Attól, hogy nem vagyok szomorú, még nem tökéletes az életem. Nyilván nem az senkinek sem!

Egyébként nem mondtam, hogy olyan jól állok a lányokkal. Azt mondtam, hogy vannak céljaim és terveim, amelyekért teszek is. A kettő nem ugyanaz.

Ez az egy lány fogott meg csak az utóbbi időben, ha ez "gond", akkor is. Nem vagyok kapcsolatfüggő, nem a nőkkel való viszonyom határozza meg az életemet; de igen, ő határozottan olyan, akivel szívesebben lennék, mint nélküle.

2014. nov. 8. 17:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor hadd kérdezzek tőled valamit:

Mit találsz ebben a lányban olyan különlegesnek?

Az, hogy szép és kijön az emberekkel?

Ennyi?

Ilyen lányokból rengeteg van. Miért pazarolnád az energiád egyetlen ilyen lányra, ha rengeteg ilyen van?


A gondokat pedig úgy értem, hogy nyilván nincsenek tapasztalataid lányokkal, mert akkor nem egy majdnem ismeretlen lány lenne neked az egyetlen.


És azt, hogy tökéletesnek tartom az életem, vagy a tiédet, azt nem tudom honnan vetted.

Senkinek se az, de nem kell megnehezíteni az életed azzal, hogy bekutyulj egy lánynak.


De tudod mit, maradj csak annál, hogy éjszakánként kivered rá gondolva.

Némelyik emberen amúgy sem lehet segíteni...

2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, hogy mennyire jön ki az emberekkel... A külseje fogott meg, igen.

Van tapasztalatom lányokkal, egyébként. Jó, nyilván a fent említett tulajdonságaim következtében nem vagyok csajozógép, de volt már barátnőm, egy éjszakás kalandom, meg minden.

Jó, ezt a hangnemet hanyagold. Egyébként kétlem, hogy annyira különleges dolog lenne, hogy valakinek egy konkrét személy kell.

2014. nov. 8. 19:27
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem különleges dolog az hogy csak egy ember kell valakinek, csak nem optimális a te szempontodból, hogy csak egy emberre összpontosítasz.

Ezt kéne megértened.

Értem én hogy nem vagy csajozógép, de az csak a javadra válhat ha eljársz találkozni lányokkal, leszólítod őket, és dolgozol a kinézeteden...

És nem egy lányért kéne csinálnod, hanem azért, hogy sikeresebb legyél az életben.

Az, hogy felszedsz csajokat, olyan, mintha eladnád magad.(Mondtad hogy vállalkozást akarsz)

De mondom, azt csinálsz amit akarsz.

Én leírtam ami kell, rajtad áll minden.

2014. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!