Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?...

Szerintetek tetszem neki? L/16. F/18 picit hosszú lett de muszáj tudnom

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van már de sehol sem kapokvolt gazán konkrét választ. :/ Meg próbálom a helyzetemet kicsit részletesebben le írni.

Szóval tavaly kezdtem a Közép Iskolát és ott ismertem meg látásból egy fiút akkor volt 17 éves.

Új volt nekem akkor minden akkor még jobban csak az iskola körül nézésével foglalkoztam meg az új osztály társaimmal bevallom pici féltem is.

De vissza térve a témára legelőször amikor láttam akkor még nem is sejtettem hogy ő figyel. Röviden annyi volt hogy a folyosón mentem el mellette és hát ahogy haladtam tovább akkor nem igazán látott ezért kicsit hátra dőlt és jól meg nézett.

Ahogy telt az idő észre vettem hogy többet futok vele össze mint általában mindig arra mentek a barátaival amerre én voltam. Egy nap kb. 5-6 szor találkoztunk.

Persze volt olyan is hogy ültem a barátnőm nem messze vo tőlem.

Erre ő pont jött szépen kihúzta magát de amikor már felém jött hátaz volt a mmeglepetés mert olyan 10 centire ment el mellettem és közben le nézett rám vagyis a szemembe és a hajába túrt.

Vagy éppen volt egy meg szokott helyünk egy pad ahol szoktunk üldögélni ő meg a haverja is egy párszor oda tévedt.

Sokszor vettem észre rajta ha meg lát akkor ki húzza magát hangos beszéddel tör ki olyan nagyon laza járása van úgymond játsza a laza csávót. Nem tud úgy el menni hogy ne nézne rám. Többször is volt olyan hogy az emeleten voltam ő meg lent és ahogy lépcsőzött fel közben engem figyelt és majdnem elesett. Most ebben az évben is hasonlókat művel. :)

Tudom és Bocsánat hogy ilyen hosszú lett de muszáj volt le írnom!

Előre is köszönöm a segítséget! :3


2014. okt. 25. 13:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát ez a srác elég égő...mit gondolsz? Szerinted? Biztos, csak nem mer kezdeményezni azt várja hogy te menj oda..
2014. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A leírásod alapján igen szerintem tetszel neki!:)
2014. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszel neki, vagy a barátnőd tetszik neki, vagy a barátjának tetszel, vagy a barátjának tetszik a barátnőd. :)
2014. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen szerintem is így van amit irtatok. Elég nagy a valószínűsége hogy én tetszem neki.

De miért várná hogy én menjek oda hisz olyan "menő fiúnak" tetteti magát.

2014. okt. 25. 14:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit tegyek? Vagy hagyjam az egészet.?
2014. okt. 25. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Az h menőnek mutatja magát, nem jelenti azt h az érzelmeit is kitudja mutatni...
2014. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értelek! :)

Csak őt nem tudom egyszerűen meg érteni. Olyan mint az időjárás! :D

Ha ennyire nézelődök utánam meg direkt feltűnösködik előttem és folyton arra járkál amerre én vagyok akkor miért nem lép? :/

Vagy 18 évesen azt gondolja hogy ez a normális?

2014. okt. 25. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Félénk...

Vagy nem tudja h te mit szólnál hozzá., fél h visszautasítod

2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mondjuk én is gondoltam hogy fél.

De hát volt barátnője és attól meg nem félt?

Egyébként nem vagyok az a "vad csaj" sem az a beválalós inkább egyszerű kicsit vissza fogott lány vagyok pont tőlem tartana?!

Pedig hát egyáltalán nem tűnik félősnek! Jobban mondva a suli egyik "menő laza" fiúja.

De talán ez csak látszat.? :) :D

2014. okt. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!