Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar tőlem ez a csávó?...

Mit akar tőlem ez a csávó? Vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Csütörtökön egy buliba nagyon berúgtam. Szerezni akartam egy csávót, csak hogy öleljen meg tudom is én. Táncoltunk,odamentem egy csávóhoz, aki nézett és táncoltam vele, majd megcsókolt. Később leültünk, csókolóztunk, kérte, hogy írjam le a nevem neki. Másnap be is jelölt engem facebookon, kérdezte, hogy mi van velem, elkezdtünk beszélgetni. Tökre szimpatikus lett. Viszont amikor írok neki, észrevettem, hogy szinte azonnal elolvassa, amit írtam, de csak rá kb. fél órára válaszol. Mindig.Meg azt is megnéztem, hogy az ismerősei közül rajtam kívül még 2 lány nem rég felvett. Egy az én városomból, egy pedig messzebbről.Meg az is, hogy már beszélgetünk 3 napja, de nem hívott el találkozni. Akkor meg gondolom nem akar tőlem semmit, mert 23 éves, csak nem töketlenkedik.

De akkor eleve minek írt rám, ha nem kéri, hogy találkozunk?

Azzal a másik 2 lánnyal is csókolózhatott aznap este?

Vagy csak gyáva, és facebookon mer csak írni, de szimpatikus vagyok neki?És miért válaszol mindig az üzenet elolvasása után fél órával?

Mit csináljak?


2014. okt. 27. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ér annyit, hogy foglalkozzam vele?
2014. okt. 27. 20:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlagyalod, nem feltétlen akar tőled bármit is. Ő is úgy lehet, hogy valami random csaj vagy neki a buliból, de mégsem jöttél be annyira neki mint ott helyben.
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért folytatja tovább a beszélgetést? Miért kérdezget még engem mindenféléről?
2014. okt. 27. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert élvezi a helyzetet!Közben össze-vissza dug mkivel
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem csak kicsit félénk, ha nagyon akarod azt a fiút akkor nyiss felé egy kicsit és mond meg neki hogy tetszik neked
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből még bármi kisülhet. Ne görcsölj rá.
2014. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!