Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ember vagyok?

Jó ember vagyok?

Figyelt kérdés

szerelmes voltam egy lányba , de összejött az egyik haverommal , mivel nem vagyok az a haragos ember, azt kívántam neki hogy szép élete legyen , mert ha ö is boldog akkor én is az vagyok , evvel jót cselekedtem?

És tudja hogy szeretem , jó ember vagyok? ha igen akkor jók fognak érni az életben?


2014. okt. 28. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

bár így lenne... nekem tökmindegy ki vagy és mit csinálsz, annyi jutott csak eszembe hogy ha neked ez tényleg nem fáj, és nem csak elnyomtad magadban, akkor jó. de ha egyébként ez neked tök rossz, és nem is küzdöttél a lányért, akkor vagy nem is akartad igazán, vagy ennyire tutyimutyi vagy.


nem ismerlek, csak a 3 sorodból ítélek.

2014. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Emiatt még nem vagy jó ember..

már bocs.

2014. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Jó ember vagy és szép. Áldásom rád! LOL, ba_szd meg!
2014. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Cukiságos de kicsit nyálasz :D szerintem ha igy gondolod akkor jó ember vagy ha viszont nem igy gondolod jobb semmit nem mondani
2014. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha csak azért akarod ezt, mert akkor te is jót kapsz, akkor nem vagy jó ember.

De az élet amúgy sem igazságos. Azt kapsz amit kapsz, attól függetlenül, mit érdemelsz.

2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én meg öreg néniket kísérek át az úton. Akkor én is jó vagyok?
2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Igen. Én is ezt tettem. Te jó ember vagy. Habár az embert nem a cselekedetei teszik jóvá, legalábbis én ezt így gondolom. A jó fogalma relatív, a legfontosabb ne az legyen, hogy másnak jó legyen, hanem hogy neked, csakis NEKED legyen jó. Én sokat engedtem, és sosem kaptam vissza. Az önzőség a "jó". Akkor leszel igazán jó ember.
2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha csak azért kívánsz nekik boldogságot, hogy az élet kárpótoljon az elvesztett szerelmedért, akkor eléggé kérdéses :D
2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, k$rva jó ember vagy, hogy egyből a lehetséges jutalom után érdeklődsz... Előbb-utóbb szentté fognak avatni.
2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szét kellett volna verni mindkettöt...te nyálas áhh szar ember
2014. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!