Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan bizonyosodhatnék meg,...

Hogyan bizonyosodhatnék meg, hogy "valóban létező ember"?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, kicsit érdekel a saját nemem (is).

Neten megismerkedtem egy fiúval, 17 éves, és skypeon megbeszéltük, hogy jó lenne egyszer találkozni, beszélgetni és "kipróbálni ezt-azt".


Küldött magáról képet, én is küldtem.

Elvileg nekem kellene majd utaznom, de nem tudom, hogy mit mondjak szüleimnek, és, hogy nem-e átverős a csávó!?


Facebookot még nem cseréltünk, de jelenleg elég gáz prof. képem van (folyamatban van a változtatása), ezért azt nem nagyon szeretném mutogatni.


Természetesen facebook cseréig nem találkozom vele.


Utána ti így belemennétek?


2014. okt. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rágugliznék a nevére, képére. Ha több nevet kidob egy képre, kamu.
2014. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szigorúan hetero vagyok.
2014. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb dolog facen vagy skypeon egy kis camozás, akkor kiderül ki vagy mi ül a másik végen.
2014. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán létrehoz az ember kamu facebookot, úgy 2 nap alatt simán össze lehet szedni 300 embert akit ha bejelölsz visszaigazol. Szerintem a legtutibb módszer, ha megmondod, hogy egy tárgyal fényképezze le magát úgy küldje el a képet. pl legyen a kezébe egy pohár cola vagy bármi ami tutira lehet neki. Abból láthatod, hogy valóban úgy néz e ki, vagy csak a neten talált egy képet.
2014. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*sóhaj*

Ti sose találkoztok olyannal, akiről az első találkozásig azt hiszitek, hogy egy meleg srác, de aztán kiderül, hogy csak egy unatkozó homofób arc, akinek kell egy kis bakancsfényesítés?

2014. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!