Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg vannak még ilyen...

Tényleg vannak még ilyen pasik? Vagy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

1 hete ismerkedünk egy sráccal, nagyon szépen alakulgat a dolog köztünk, viszont furcsállom, hogy ő nem hozott fel eddig semmilyen szexuális jellegű témát, de még csak vicc szinten sem. Nagyon értelmes, korához képest igen érett, viselkedését tekintve udvarias, humoros, ahogy tapasztalom romantikusabb hajlamú. 20 éves. Eddigi kapcsolatairól sem beszélt eddig, így én sem hoztam fel. Úgy érzem akármilyen jókat beszélgethetünk, fizikailag mégis távolságtartó. Eddig a maximum, hogy mikor puszival köszönünk közelebb mer lépni, szinte összesimulósan, és olyankor hozzáér a karomhoz vagy derekamhoz.

Ezek alapján szerintetek ő ilyen visszafogott típus, aki udvariasan nem akar a közepébe csapni, vagy félénk, vagy miért ilyen?

Igazából nem érzem ezt problémának, sőt, tetszik hogy ilyen, de közben motoszkál bennem, hogy vajon ő miért nem olyan "rámenős" mint manapság a pasik nagy része?


2014. okt. 28. 02:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
vannak még ilyenek, csak nem nagyon szoktak nő közelébe jutni
2014. okt. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő ránézésre inkább az a típus, akiről azt hinnéd, hogy minden héten más csaja van. Nagyon népszerű is, jól is néz ki...
2014. okt. 28. 02:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor becsüld meg, és reménykedj, hogy nemcsak addig ilyen udvarias, amíg meg nem kap. 😉
2014. okt. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
2-es, kérdező ez alapján már értem, az ilyyenek bárkit megkaphatnak, tudja, hogy majd úgyis a csaj fog bepróbálkozni nála meg a csaj akar majd dugni vele, minek is kéne felhoznia görcsösen a szex témát mikor mindennap bárkit megdughat... -.- mázlista helyes kölykök
2014. okt. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

fájdalmasan öszinte leszek :)

1. tényleg ilyen kis kedves udvarias mindig ( kicsi az esély rá azok alapján.ami leirtál )

2. ő igy nőzik minddnki máshogy csinálja de lassu tempóba tényleg élvezetesebb megszerezni valakit :) de hiddel a végén nagyot fogsz kopani és csak nézel majd mi történt (persze azután miután lefeküdtetek) de haza is viheted bemutatni hogy hátha akkor nemfogja eztcsonálni veled pedig de mert soklány hiszi azt ha bemutatnak valakit az valamiféle garancia pedig nemigen.. ugyse találkozik velük többször. inkább keres egy öszinte srácot ne ilyen megjátszósat.. lehet haverjaival megmár rég ki beszélték hogymegfog,ugymegfog... :) csak észel az ilyeneket meg kerüld el messziröl. habár sokat segitene leirnád a találkozásotok/megismerkedésetek minden részletét

2014. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne dőlj be az itteni kommenteknek. :) Én is távolságtartó vagyok, utálok rámászni bárkire is. Van egy pici fóbiám is régi-régi csalódások és beégések miatt, ezért jó néhányszor átgondolom, hogy kihez érjek hozzá, kit érintsek meg, kihez kerüljek közelebb, kinek fogjam meg a kezét, kinek adjak puszit. Hidd csak el, vagyunk néhányan, akik nem játsszuk meg magunkat, egyszerűen ilyenek vagyunk, hűvösek, kimértek, óvatosak, megfontoltak. Lehet neki is volt korábban egy durva égése, ami miatt ilyen. Nem tudhatom.
2014. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok..de talán az önbizalomhiány is rásegít
2014. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

A barátom is, mikor elkezdtünk ismerkedni, az első egy két hétben még nagyon visszafogott volt és azóta együtt vagyunk vagy féléve.


Vannak ilyen típusok, nekem pl. ez a típus sokkal szimpatikusabb, mint az aki rögtön megkérdezi, hogy mi a kedvenc szexpozód.

2014. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Íme a bizonyíték hogy a nőknek soha semmi sem megfelelő..

Ha ramenős az se,ha udvarias az se..

2014. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kisboltos ***** válasza:
Inkább értékeld a srácot. Én is ilyen srác vagyok. Magas, izmos sokak szerint jóképű, népszerű, de sosem vonzott csak a sex. Nekem kell még ahhoz egy plusz. Nem vagyok híve az egyéjszakázásnak. Örülj, hogy találtál egy ilyen embert, aki megbecsül. Ne hallgas azokra, akik azt mondják, hogy így csajozik, és majd csak kidob egy hét után. Ostoba társaság!
2014. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!