Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 29 éves vagyok, és egy 35...

29 éves vagyok, és egy 35 éves nővel ismerkedek. Mennyi jövője lehet ennek?

Figyelt kérdés

Amúgy tök véletlenül ismertem meg, és az első randin mondta el, hogy 35 éves. Kicsit megszeppentem ettől. Azért jól töltöttük a napot, majd azt írta, hogy a barátnőivel beszélgettek erről, és lehet, hogy problémás, hogy fiatalabb vagyok nála. Erre pár napra felhív, és mondja, hogy alig várja a következő randit. Most akkor úgy nem lenne bajom, ha 21 évesen egy 27 éves csajjal kevernék, de 35 fele már igen csak ketyeg a biológiai óra... 1-2 éve van szülni.


Még nem volt dolgom idősebb csajjal, szóval szerintetek van ennek jövője? nem lesznek konfliktusok?



2014. okt. 29. 10:03
1 2
 11/11 anonim válasza:

Gondolom, már megoldódott a kérdés...de pár dologban iszonyú nagyot tévedsz:


1. Egy 35 éves nőnek nem csak 1-2 éve van szülni, hanem 10. (nem én találtam ki, hanem Czeizel Endre mondta)


2. Nem biztos, hogy valaha is akar gyereket. Nekem több, 35 és afölötti kolléganőm van, akinek nincs, és soha nem is akar gyereket (bár van férje, élettársa).


3. Honnan gondolod, hogy komoly kapcsolatot akar tőled, és nem csak kicsit szórakozni. (Szintén az ismeretségi körömben lévő 35 és fölötti csajokból indulok ki, akik csak kellemes időtöltésnek tekintik a huszonéves fiúcskákat).


Kérdezd meg tőle ezeket, ha még azóta nem tetted meg.

2014. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!