Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti milyen öltözködést...

Dromedarbalu kérdése:

Lányok ti milyen öltözködést preferáltok egy fiún?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam és így a teljesruhatáram cserés ;)


Milyen ruhákat láttok szivesen egy fiún?

Kedvelt márkáim: adidas Nike puma DC Armani Tom tailor


Sportosabb testalkatú voltam/vagyok


2014. okt. 29. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne erőltess magadra olyat, ami nem a stílusod, csak azért, mert mások azt mondják. én az egyszerű ruhákat szeretem egy fiún, sima vagy v-nyakú (nem köldökig kivágott) póló, szűkszárú, nem koptatott farmer - persze csak ha jól áll. nem feltűnő színek: kék, fekete, szürke, fehér. de attól is, függ, hány éves vagy. ha nagyon tanácstalan vagy, nézegess ilyesmiket: [link] írd be googlebe, hogy basic man wardrobe meg hasonlók. vagy akár magyarul is.
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na végre köszi :)
2014. okt. 29. 20:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak a femina.hu hiányozna:D Menj fel a testépítés kategóriába és linkelj a testépítésről a femina oldalról. Díjazni fogják;) Na ez link is erre emlékeztett. Te is tudod mi az elegáns, a vad, a pazar, meg a többi. A lányok nem egy kategóriák. Minden stílusra lesz vevőd, ha van stílusod. Onnantól csak a megjelenésed, önbizalmad dominál. Csak ne legyél szürke mint akiknek semmi ízlése.
2014. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!