Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim! (18-. ) Milyen...

Scofield86 kérdése:

Hölgyeim! (18-. ) Milyen ismerkedési formákat preferáltok leginkább?

Figyelt kérdés
Utcán megszólít a fiú, vagy esetleg tömegközlekedési eszközön, szórakozóhelyen, pubbban, esetleg interneten? Közös baráti társaság? Hogy a legjobb?

2012. aug. 7. 08:16
 1/6 anonim válasza:
Nálam inkább szórakozóhely, pub, közös baráti társaság. Az utcán vagy buszon max akkor adok meg elérhetőséget, ha látásból ismerem a srácot. (Mondjuk ugyanarra lakunk, vagy ugyanoda járunk suliba stb.) A neten ismerkedő pasik nálam minuszból indulnak, mert nem elég bátrak személyesen.
2012. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 18- kategória ritkán hölgy :)
2012. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utcán, tömegközlekedési eszközön...ezekkel még sosem találkoztam. Szórakozóhely, baráti társaság, pub, házibuli..stb. ezek mind kiválóak az ismerkedésre. Interneten nem szeretek ismerkedni, mert azt szeretem, ha egy srácnak úgy tetszem meg ahogy éppen lát (és nekem is ő ugyanígy). Mert például egy netre feltöltött kép csalóka lehet, nem beszélve az olyan dolgokról, mint beszéd, hang, illat, stílus...stb. Persze, egy próbát megér a vakrandi is..de én nem kedvelem! Mindig úgy gondoltam, az elvált 40-50-es embereknek való inkább..bár ők is jobban járnának a személyes ismeretségekkel, csak nyilván nekik kevesebb a lehetőség.
2012. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 18- ritka a hölgy, de azért akad.
2012. aug. 7. 10:31
 5/6 anonim válasza:

Eddig mindet suliban ismertem meg, ahol barátságnak indult a dolog. Általában közös barátok folyamán ismertem meg őket.

Nekem így a normális.

Utcán, tömegközlekedésen, pubban, neten még senki nem akart komolyabban ismerkedni.

2012. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem mindegy csak kezdeményezzen bátran :) de neten teljesen idegenekkel nem szeretek ismerkedni, csak akikkel pl. van közös ismerősöm facebookon
2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!