Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az lehet, hogy egy meleg fiú...

Az lehet, hogy egy meleg fiú szerelmes egy lányba? (többi alul)

Figyelt kérdés
Igazából először ő esett belém, nagyon feltűnően közeledett hozzám, barátkozott. Bevallotta, hogy ez több mint barátság, én pedig elmondtam neki, hogy meleg vagyok. Tehát nem lett belőle semmi. Ez egy hónapja történt. Azt mondta, ha meggondolom magam, írjak rá, és találkozhatunk (egy városban lakunk). Szerinte nekem csak időre van szükségem, és megváltozok. Én nem érzek iránta semmilyen szexuális vonzalmat, viszont valamiért fáj, hogy már nem vagyunk együtt. Hiányzik az, hogy megölel, ahogy együtt vagyunk, beszélgetünk. Azt gondolom, hogy szeretem, olyan romantikusan, és tudom, hogy ő is szeret még mindig. Érdekel, hogy mi van vele, minden nap gondolok rá. Tudom, hogy ez lenne a normális, és egy fiúval sem tudnám elképzelni az életem. Lehet azért, mert belémnevelték, de abban biztos vagyok, hogy a saját nememhez vonzódok. Rajta kívül van sok barátom (lány is, fiú is). Szóval nem arról van szó, hogy magányos vagyok, és várok valakire, mindegy, hogy kire. Szerintetek mi legyen? Adjam fel, vagy próbáljam meg vele? 16/f

2014. okt. 29. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint azt nevelték belém, hogy fiú+fiú=tabu, fiú+lány=normális
2014. okt. 29. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
ez barátság,nagyon mély,és igaz barátság :) szerintem pont egy meleg és egy hetero között működhet csak rendes férfi-női barátság,de csak úgy, ha a másik egyáltalán nem vonzódik a meleg félhez!
2014. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont (bár a fiú akivel ilyenbe voltam heteró volt) nekem ilyenből alakult ki a kapcsolatom.
2014. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják nagyon erős barátságnak.

Vagy lehet, hogy beleszerettél a személyiségébe.

Mi legyen? Te mit érzel?

2014. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a szerelem nem ismer határokat. Az pedig, hogy Te homoszexuális vagy, nincs kőbe vésve. Valamitől kialakult benned, de valami át is alakíthatja.
2014. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ré a napisten válasza:
52%
Eredételem mindenki hetero. Lehet, hogy ez az érzés, miszerint te a fiukhoz vonzódsz csak egy kamaszkori dolog. Ilyenkor az ember hajlamos arra, hogy összezavarodjon. Valami lelki sérelem, vagy más egyéb miatt alakulhatott ez ki benned. Szerintem megérné próbálnotok.
2014. nov. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szaszaa11 válasza:
0%
Próbáld ki vele. A végén még rájössz, hogy normális vagy.
2014. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!