Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek könnyebben?

Hogyan ismerkedjek könnyebben?

Figyelt kérdés

Szeretném tisztázni,hogy megbékéltem magammal, nem vagyok feminista se férfigyűlölő. Lehet,hogy ez egy általános érzés az én koromban és később majd röhögni fogok mindezen de most máshogy érzem.

Fiatal vagyok, viszonylag csinos. Gyakran járok szórakozni de azért nem viszem túlzásba. Tehát egy teljesen átlagos lány vagyok, egészséges igényekkel. (legalábbis én úgy hiszem) Az a probléma,hogy nem tudok ismerkedni. Félénk vagyok de a nagyobb gond,hogy ellenséges. Amint megjelenik egy pasi rögtön falat húzok magam köré és csak azt tartom érdemesnek aki a fal ellenére is közeledik. És itt a bibi...ilyen pasi nincs. Változtatnom kell de rájöttem,hogy ez nehezebb,mint képzeltem. Egyszerűen nem tudom levetkőzni ezt a szokásomat csak ha iszom. De nem akarok úgy ismerkedni,hogy folyton részeg vagyok és egy üres fejű lotyóvá válok! A másik gond pedig,hogy magasak az elvárásaim. Nem külsőleg, inkább belsőleg. Nem tudok megelégedni egy felszínes beszélgetéssel és ez tudom,hogy nagyon rossz,mert mindenkinek az jön le,hogy egy beképzelt fruska vagyok. Pedig nem. Egyszerűen félek,hogy megbántanak,mert eddig az összes pasi,akikkel kavartam, faképnél hagyott,lenézett vagy sajnált. Tudom,hogy az már rég rossz ha másokhoz hasonlítom magam de körülöttem mindenki boldog kapcsolatban él. Csak én ülök otthon péntek esténként. Nagyon romantikus alkat vagyok de legvégső kétségbeesésemben regisztráltam egy társkereső oldalra. Az első 5 percben már olyan leveleket kaptam,hogy hajlandó vagyok e kamszexre, cicivillantásra vagy szimpla dugásra. Töröltem magam. Itthon a családom is folyton azzal nyaggat,hogy miért nincs senkim, miért nem változok meg. De én nem akarok megváltozni,így is rengeteg igényből adtam le. Folyton kapom a humoros de inkább kegyetlen képeslapokat, mézeskalácsokat,könyveket a "single" felirattal. Tudom,hogy vannak az életben ennél hatalmasabb gondok is de jelenleg ez most nagyon bánt. Mit tehetnék?



2014. okt. 30. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mintha csak magamat látnám. 25l
2014. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19L Legalább nem vagyok egyedül...
2014. okt. 30. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ugyanilyen vagyok... szóval nagyon nem vagy egyedül :D
2014. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, nem vagy egyedül
2014. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D akk úgy tűnik,h csak jól tudunk vegyülni egymás között és ezért nem vesz észre senki
2014. okt. 30. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy romantikus tini film, ezt fel kéne fognotok! Nem várhatjátok el, hogy egy srác loholjon utánatok mint egy kutya.. Gondolom nektek sem tetszene fordított helyzetben és ti is hagynátok a pi*csába ha úgy látjátok, hogy ez a srác elérhetetlen.. Nektek is tenni kell érte ha szeretnétek valamit a sráctól.. Szóval nőjetek fel és nyissátok ki a szemeteket!
2014. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!