Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon rajongok a magas,...

Nagyon rajongok a magas, komoly, idősebb férfiakért! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legnagyobb problémám az, hogy az idősebb férfiak közül sokan nem akarnak ismerkedni velem, mert "fiatal és bolondos kiscsajszi vagyok" 22 éves létemre. :( (Olyan kb. 27-38 év között lévő férfiak érdekelnek.) Én úgy érzem, ilyen vagyok, néha szeretek elmerülni a gondolataimban, szeretek jókat nevetni, táncolni és sétálni a szakadó esőben, és egyszerűen sokszor csak mindentől függetlenül jól érezni magam... :) Nem rég kissé megbántott egy "ilyen" férfi, mert azt mondta, hogy túl bolondos vagyok, és ő bevallja őszintén nekem, hogy nem szereti a kislányokat. Végül is igazat adok neki, s úgy érzem, talán tényleg változtatnom kellene magamon...Mit tegyek? Úgy érzem, ilyen vagyok, és nehéz lenne változnom.

#férfi #ismerkedés #pasi #magas férfiak
2014. okt. 30. 21:25
 1/8 RRR ***** válasza:
100%

ne változz

az már nem te lennél

hanem egy magadra erőszakolt személyiség

akinek nem tetszel így ,ahogy vagy az menjen el a f----ba

2014. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele de hidd el vannak komolyabb fiuk a korosztályodvan is :) ne változz meg!
2014. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. :) Adtam Nektek egy jó nagy zöld pacsit! ;)
2014. okt. 30. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

NE VÁLTOZZ MEG!! Semmiképp, mert Te éled jól az életet szerintem. És biztos vagyok benne, hogy a "bolondosságod" mellett nagyon komoly is tudsz lenni, ha arról van szó. Azokkal meg ne foglalkozz, akik emiatt nemet mondanak, hidd el, hogy bőven van olyan pasi, akinek pont ez jön be és pont emiatt (is) fog beléd zúgni! ;) (az "idősebb" korosztályban is)

És azzal sincs semmi probléma, hogy a picit idősebbekhez vonzódsz...

2014. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg pont imádom az ilyen csajokat :D
2014. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ilyen vagy.

Vannak olyan 30as pasik, akik értékelik, ha ilyen egy lány - legalább egyről én is tudok. :o)

2015. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hű, de tudnálak szeretni :)

Én kilógok felfelé az adott korosztályból, de egy ilyen stílusú lány éppen abban segítene, hogy még sokáig fiatalos maradjak.

2015. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KJUsul ***** válasza:
De miért akarsz megváltozni? Nincs ezzel semmi baj! Meg fogod találni a megfelelő férfit, aki majd családot, otthont akar és boldog leszel. Ennyi az egész. No nem én leszek az, mert én már 40 felett járok....
2015. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!