Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy osztálytársam. Nekem...

Van egy osztálytársam. Nekem már régebben is bejött, de most szerelmes lettem belé. De nem tudom hogy ő mit érez irántam. Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
szóval nagyon szeretem, szoktunk beszélni facebookon, megkérdezte, hogy mennyire pontozom, ha valmit megköszönök azt írja szívesen, azt mondta aranyos vagyok, és egyszer később írtam mint ahogy ő, bocsánatot kértem, de ő azt mondta smmi baj, legalább visszaírtam... bejövök neki, vagy csak barát vagyok neki? ha csak barát lehetne ezen változtatni valahogy?

2014. nov. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már szánalmas.
2014. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2014. nov. 1. 17:07
 3/4 anonim válasza:
Es pontoztad? Ha nem akkor az is eleg ha most ra irsz es valahogy felhozod ezt a pontozast :D
2014. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen és ő is engem, meg azt is h járnánk-e egymással.. jóban vagyunk nagyon, de nem tudom mi lesz belőle
2014. nov. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!