Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? Szerintetek?...

Tetszem neki? Szerintetek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársa,akit nemrég ismertem meg. Elõszörre tökre hidegen hagyott, majd késõbb megtetszett. Õ kedves velem, meg odajön hozzám szünetekben beszélgetni. Elõfordult már olyan is, hogy pl. angolórán mikor a tanárnõ kiosztotta a fogalmazásokat, elkérte tõlem, hogy megnézze, de el sem olvasta. Volt már olyan is, hogy matekórán ránéztem, s arra lettem figyelmes, hogy õ is felém néz. Egyszer, mikor a hátam mögött ült a suliban, meghúzta a hajam, én hátrafordultam és megkérdeztem: elvagy? Õ meg csak mosolygott. Múltkor azt mondta, tartsan a kezem, ad egy ajándékot, a végére meg kisült, hogy egy üres üvegetakart a kezembe nyomni. Meg egyszer megszólított, s mikor odafordultam felé, azt mondja: semmi. És mutat az egyik haverjára, hogy az szólított meg engem, közben nem is. Néha rámír facen, de csak a házival kapcsolatban. Néha tökre jól el tudunk szórakozni. Van még pár lány, akikkel szokott beszélgetni suliban. Szerintetek tetszem neki vagy csak hülyéskedik, barátkozni akar? Amúgy 15/lány vagyok.

2014. nov. 3. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
*osztálytársaM
2014. nov. 3. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Most őszinte leszek.

Lehet hogy tetszel neki,de vannak fiúk akik egyszerűen csak jól elvannak a lányokkal, hülyéskednek. Szerintem egy picit rávetítheted a cselekedeteire az érzésedet. Ettől függetlenül nem tudhatjuk mit gondol :D talán érdemes lenne csak hülyeségből egy két keresztkérdést feltenni ;)

2014. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Várom a továbbiakat is.
2014. nov. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!