Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismernétek egy ilyen...

Megismernétek egy ilyen lányt? L19

Figyelt kérdés
Az a típus, akiről a férfiak nehezen tudják megállapítani, zöld jelzést ad, vagy pirosat. Ez részben azért van, mert könnyen zavarba jöhetsz, ha mondjuk egy helyes pasi szemezni kezd veled, vagy rád mosolyog. Emellett hajlamos vagy a kis világodban ellenni, és nem figyelni senkire, és ezt a férfiak sokszor úgy értelmezhetik, nem érdeklődsz, nem vagy nyitott az ismerkedésre
2014. nov. 4. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha dögös (vagy legalább tetszik). :D
2014. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó hülyén írod le magad. A férfiak szemszögébe helyezed. Nem tudjuk elképzelni, mert nem vagyunk nők. De egy könnyen zavarba hozható alamuszi nyuszi aki azért tud és szeret is nagyot ugrani, ha meghajtják az mindenképpen kívánatos. Meg kel érte dolgozni és ez jó, mert nem kapok készen mindent rögtön, de azért legyen benne annyi, ha már elcsábul akkor legyen benne vadság.

Talán ennyi.

2014. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez egy teszt eredménye azért ilyen
2014. nov. 4. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Na nálam nem jönnél zavarba, mert nem vagyok helyes.
2014. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen szívesen megismernélek...
2014. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig a no valsztja ki a psit es hivja meg. Ha a pasi nem kap elobb meghivast es ugy kozeledik a lany fele akkor nyomulasnak minosul.
2014. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
imádom az olyan nőket akik nincsenek tisztában az érzéseikkel, az ilyeneket szoktam úgy megutálni mint a $z@rt!
2014. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én nem.

Utálom a taktikázásokat.

2014. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem. Már a leírástól valahogy unszimpatikus lettél.
2014. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem szerintem még fel is löknél, ahogy egy csaj a buszon annyira rondának tartotok, hogy az már hihetetlenül bicskainyogató és pofáatlan! -.-
2014. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!