Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti nem érzitek úgy időnként,...

Ti nem érzitek úgy időnként, hogy olyan magányosak vagytok és senki sem ért meg titeket, lehetséges, hogy ezért nem találok jellemre vonzó lányt?

Figyelt kérdés
Valahogy nem értik meg, hogy szexmániás vagyok, plusz sok dolog van, amiről nem lehet velük beszélgetni. Gyakran úgy éreztem, hogy csak szexre kellenek, mert másban teljesen elbeszélünk egymás mellett. Exemmel is hasonló volt. Nem találok én már olyat, akivel úgy igazán összepasszolnánk, ne m értem miért, mikor sok lány mondja, hogy jó fej meg cuki vagyok.
2014. nov. 6. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"Valahogy nem értik meg, hogy szexmániás vagyok"


Micsoda meglepetés.


Pedig már azt hittem valóban nem értenek meg.

2014. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem, ma pl igazán jól szórakoztam a deriválás rejtelmeibe.
2014. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de velem is hasonló a helyzet, mondjuk én általában az emberekkel ritkán találom meg a közös hangot, azzal a kevés barátommal, aki van viszont nagyon jól kijövünk. Két nagyon jó fiú barátom van és velem mindent megbeszélhetnek és én is velük. Valószínűleg rossz helyen keresgélsz, vagy nem tudom.
2014. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem. A lányok akiket ismerek, azokkal vagy egyáltalán nem passzolunk, vagy csak részben, de az nem elég nekem.


Igazából már olyan lányt is alapból nehezen találni, akinek hasonló lenne az érdeklődési köre, mint az enyém. Ha meg véletlenül passzolna a dolog, akkor jönnek egyből a problémák az ágyban. Lehetetlen vállalkozás normális párt találni aki még hűséges is, komolyan.


2: Az integrálás még szebb lesz.

2014. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
irj privátot korral:D szívesen megismernélek hátha :D
2014. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!