Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondolnátok, ha a...

Lányok mit gondolnátok, ha a pasi, akit elutasítottatok öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
jesszus
2014. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
férfiként egy önző faxnak gondolnám mert ez valamilyen szinten már lelki zsarolásnak számítana
2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy valami halál szánalmas és gyenge emberrel jártam. Azért a temetésére elmennék.
2014. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolhatják, hogy nem az ő hibájuk.. ilyet csak egy beteg ember tesz, és nem tehetett arról. Ha nem utasította volna el, hanem kényszerből megy bele az meg zsarolás )lelkileg).
2014. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám, lelkiismeret-furdalásom lenne, de ha valami nem megy, akkor nem megy (ezer oka lehet, hogy miért. Tudom milyen, engem is utasítottak el és éreztem így, időbe telik, de fel lehet dolgozni).
2014. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyítéknak venném, hogy hülye és jól tettem, hogy kiadtam az útját.
2014. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
A családját sajnálnám, ő meg valószínűleg beteg volt. Nem lenne lelkiismeret-furdalásom, mivel utálom az érzelmi zsarolást. Aki ilyen, az agresszióra is hajlamos.
2014. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Általában aki képes az öngyilkosságra, ott valami hibádzik mentálisan. Személyes tapasztalat.
2014. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Hát az alány meg szívná.Rendőrség.A csávo családjának a gyülőlete a barátai gyülőlete.Azt garantálom hogy a lánykának is komoly gondokat okozna.
2014. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom pátyolgatni egy pszichés beteget, aki nem tartozik a közvetlen családtagjaim közé. Ha a leendő férjemmel történne valami, ami miatt az idegei károsodnának, és összeomlana, természetesen maximálisan mellette állnék, de aki csak bepróbálkozott, és nem jött be, azért nem én vagyok a felelős, hanem az ő családja, a közvetlen környezetnek az elsődleges feladata ezekre odafigyelni. Tudom, hogy baromira nehéz, mert van ilyen a családunkban, de ha a beteg hülyeséget tesz (egy semmiségért öngyilkos lesz, ilyet ép elméjű ember akkor se tesz, ha balszerencsés a társkeresésben), ezt csak a hozzá legközelebb állók tudják megakadályozni, megelőzni, mert ők ismerik az állapotát legjobban.
2014. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!