Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs kivel elmennem az...

Nincs kivel elmennem az egyetemi bulikra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Így soha nem lesz barátom, ha nem járok el sehova de ahhoz túl szégyenlős vagyok, hogy egyedül menjek és ezek nem is olyan bulik. Egy barátnőm van itt az egyetemen, de neki van barátja és suli után mindig hazamegy.

Most is lesz valami karok közti vetélkedő, amire annyira elmennék de egyedül nem fogok :( így meg, hogy nincs egyáltalán lehetőségem ismerkedni, a sült galamb sem fog megtalálni, de nem tudom, mit tegyek.

Két éve járok ide, van, akivel persze viszonylag jóban vagyok, de inkább csak olyan egymás mellé ülünk az előadáson szinten. Kivéve ezzel a lánnyal, aki nem jár sehova. Most már nem tudok elkezdeni barátkozni, elcsesztem, nem tudom, mit tegyek.


2014. nov. 9. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hiába bizonygatod, hogy te nem ilyen vagy, akkor is ki kell lépned a komfortzónádból. Ha változást akarsz, neked is (legalább eleinte) változnod kell :)
2014. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hehe, miért is gondoltam, hogy szegedi vagy:-) Különben erre a vetélkedőre én sem terveztem elmenni, velem is sokszor előfordult már, hogy társaság nélkül maradtam, mondjuk ez azért is volt, mert másfajta koncertre, bulira van igényem, mint a legtöbbeknek, akiket megismertem, meg ők többnyire visszahúzódóak és csak néha-néha sikerül kimozdítanom őket.. De egyébként szerintem tényleg próbálj meg keresni valakit, ha nem akkor menj inkább egyedül, minthogy kihagyd, lehet, hogy nagyon rossz lesz az elején egyedül, de a csapatvetélkedőbe tényleg be lehet állni, meg ha sima buliba mész is próbálj meg ismerkedni, ha így érzed, hogy kihagysz mindent, és ez rossz érzés, az azt jelenti hiányzik, szóval... Ne vesztegesd el az idődet úgy, hogy kihagysz mindent, amire szívesen mennél :) !!
2014. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eddig én is mindig visszahúzódó lány voltam, suliban, kollégiumban mindig kiközösítettek,mert nem mertem megszólalni sem. 1,5 éve végetért egy hosszú kapcsolatom, nem volt túl sok barátnőm se, szüleim is messze laknak. Sokat voltam egyedül, azután azt gondoltam,hogy miért is kellene másokra várnom, alkalmazkodnom. Kinéztem egy táncos partit és elmentem teljesen egyedül, utazásokat kezdtem szervezni magamnak, nekem tetsző kulturális programokra járni. Soha sehol nem néztek rám rosszallóan azért,mert egyedül jelentem meg. Sokat segített az az időszak, magabiztos lettem és nyitott az emberekre. Most jelentkeztem az egyetemre, első naptól kezdve éreztem,hogy tartozom valahova és végre nem én vagyok az a furcsa, csendes lány aki mindig magában ücsörög.


A lényeg,hogy nem kell félni az emberektől, nem fognak megenni, próbálj közéjük ülni, bekapcsolódni a beszélgetésbe. Lépj ki a csigaházból. És ne mond azt,hogy könnyű mondani,mert végigmentem rajta, pedig korábban válogatott szemétkedések,megalázások értek és hihetetlen sokáig nem értettem,hogy miért pont engem szúrtak ki maguknak,miért pont engem bántanak mindig.


Nyugodtan menj el egyedül arra a programra, barátkozz az ottlévő embrekkel. Én például szoktam olyat,hogy random kinézek programokat a facebookon, legutóbb sport. Mindenki kedves volt (ráadásul elég kicsi csoport), az egyik lány meg is jegyezte,hogy milyen bátor vagyok,hogy így eljöttem egyedül is és ez milyen szuper. Az is lehet,hogy találkozol ott egy szimpatikus sráccal, de ha nem, akkor is jól érezheted magad és még barátokat is találhatsz.


24N

2014. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!