Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj flörtölési célzatt...

Ha egy csaj flörtölési célzattal megkérdezi, hogy mi a nőideálom, arra mi a jó válasz?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy ha tényleg azt válaszolnám, akkor a Lúzerek Örök Vadászmezején kötnék ki.


Nőcsábászok, segítsetek!


2014. nov. 10. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt válaszolod, h nincs. Problem solved...
2014. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Jó válasz: önbizalomhiányos pi...a vagy és azt akarod hallani,hogy te
2014. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
az a legjobb, hogy nincs. Bár ki tudja, a csajtól is függ, meg tőled is. Van olyan szitu amikor pont azzal fogod meg a csajt, hogy tökre nem olyat mondasz mint ő :D nem tudjuk megoldani helyetted a problémáid. Írhatsz neki olyat, hogy attól függ elvarázsol-e nincs kifejezetten ideálod: ezzel is fenntartod neki a feladatot, hogy varázsoljon el :D én így szoktam megkönnyíteni a helyzetem :D
2014. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb 90-100cm magas, kocka formájú fejjel, hogy megtartsa a sörös korsót ha ráteszem.
2014. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
88%
A nőideálom legfontosabb tulajdonsága, hogy egy hús-vér lányé a lehetőség, hogy megteremtse. Ha van olyan lány, aki erre képes, na ő lesz az :)
2014. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond: "Az nem érdekes. Te jobban tetszel!"
2014. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehogy azt mondd h o. Ez nem izgalmas a lanyoknak...

Huzd az agyat ilyenekkel, amiket az elozoek irtak.

Amugy lanyok is irhatnanak h mi a velemenyuk!

2014. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt semmiképpen ne mond, hogy a volt barátnőd..:D Nekem ezt mondta egy srác, amikor ezt legutóbb megkérdeztem..:S
2014. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A nincs azért nem az igazi szerintem, mert abból az jön le, hogy nekem mindegy, csak nő legyen, alkalmazkodom bárkihez, csak kegyelmezzen, és jöjjön össze velem. Ellenben pár támpont, tulajdonság megadása azt mutatja, hogy van fogalmam róla, milyen emberrel szeretnék együtt élni.


Ilyen szemszögből nézve mit gondoltok?

2014. nov. 12. 20:27
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Így meg azt fogja elkezdeni latolgatni, hogy ennek vajon mennyire felel meg, esetleg beskatulyáz ez alapján hogy te ilyen meg olyan vagy az igényeid miatt.

Én ha direkt ki akarnék találni előre egy ilyen választ, tuti valami szellemes, kedves, de nem konkrét dolgot mondanék.

2014. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!